Detail Marketi

Wetcoat Gyeon

'Boya Koruma, Wax, Sealant, Glaze' forumunda Kaan0161 tarafından 10 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

1. Kaan0161

Kaan0161 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Kaan Aktur
    Otomobil:
    Renault
    Herkese iyi akşamlar, gyeon wet coat ürünüm az kaldığı için sipariş etmiştim ancak daha önce aldığım mağazadan değil farklı bir mağazadan aldım, ürün gelince az kalan şişedeki çeyrek wetcoatı da üstüne ilave ettim, karışması herhangi bir sorun çıkarmaz değil mi arkadaşlar, sonuçta aynı ürün, orjinaldir diye düşünüyorum
    2. Olarak 1lt wetcoat aldım hazır stokta bulmuşken, içinde turuncu minik 3 parça gördüm, kurumuş turuncu kabuk gibi, ürünün bozuk olma ihtimali nedir ?

2. M-A-S

M-A-S Meraklı Detaycı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    460
    Ad - Soyad:
    M.Aydın SAYGIN
    Otomobil:
    Dacia
    Eski ürün ile yeni ürünü karıştırmak çok da sağlıklı değil.Kimyasal ürünlerin de bir ömrü var fakat eski ürünü yeni alıp kullandıysanız bir sorun olacağını sanmam.Yeni ürünün içerisinde parçacıkların olması da ilginç bir durum.Çünkü,wetcoatı epeyce uzun yıllar kullandım aldığım hiçbir ürün içerisinde tortu görmedim.Size tavsiyen F/P olarak KC pw öneririm.Konsantre olduğu için bereketli ve ayrıca koruma olarak gyeon wetcoattan ve nanolex washcoattan da iyi bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş