Detail Marketi

Kısa Süreli Koruma Amaçlı Hızlı Cila Önerisi

'Dış Temizlik/Koruma - Cam Temizlik/Koruma' forumunda powerb tarafından 10 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

1. powerb

powerb DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    B
    Otomobil:
    Peugeot
    Merhabalar, aracımı ekim 2020 de aldığımda fusso coat uygulaması yapmıştım. Aradan 8 ay gibi bir süre geçti, bu süreçte yaklaşık 2 ayda bir sonax turuncu şampuan ile kendim yıkadım aracımı, sonax turuncu harici bir kimyasal kullanılmadı bu süreçte. fusso coatın etkisi kapı, çamurluk gibi yan panellerde sanki hala devam ediyor ancak tavan, kaput gibi panellerde etkisini yitirmiş gibi bir izlenim bıraktı bende. Aracımı mecburen hep ağaç altına bırakıyorum ve gççen günlerde aracımı yıkarken tavanında iki-üç tane ağaç reçinesi izi ile karşılaştım. Şuan fusso coat için ön hazırlıkları ve kendisini uygulamak için vaktim ve yerim yok, 2 ay kadar da olmayacak gibi. Bu süreçte reçinelerden az da olsa korunabilmek adına koruma oranı nispeten yüksek yıkama sonrası uygulayacağım bir quick wax arıyorum. Parlaklık önemli değil açıkçası, önemli olan bir kaç hafta koruma katmanı oluşturması. Sizce bu amaç için hangi ürünü kullanmalıyım ?

2. Kaan0161

Kaan0161 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Kaan Aktur
    Otomobil:
    Renault
    Gyeon wetcoat ın işini göreceğini düşünüyorum

Bu Sayfayı Paylaş