Detail Marketi

Italyan Atas Oxycar Jant Deterjanı Ve Phnötür Ironcut Demir Tozu Temizleyici...

'Atas' forumunda atas tarafından 18 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

1. atas

atas atas marka sorumlusu DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    197
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
    İtalyan Atas OXYCAR Jant deterjanı ve PhNötür ironcut demir tozu temizleyici, aynı zaman da polisaj öncesi kaporta ve boyalı yüzeyler de de güvenle kullanabilirsiniz. Yeni bir ürün olması sebebiyle geri dönüşleri bekledik şuan en çok satılan ürün oldu, geri dönüşlere göre muhteşem jant temizliği yapıyor, fiyatı da yeni ürün olduğu için geri dönüşleri görmek amacıyla özellikle düşük tutuk... Kullananlardan yorum gelirse sevinirim... Ürün konsantre benzeri oldukça yoğun, kullanmadan önce üstüne su ilave edebilirsiniz oldukça etkili, 500ml 40 tl...
    https://www.trendyol.com/italyan-at...-74268259?boutiqueId=568342&merchantId=309382

Tansel Ağa bunu beğendi.
  2. tolgaE34

tolgaE34 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    70
    Ad - Soyad:
    tolga
    Otomobil:
    BMW
    uygun fiyatlı denemek icin alınabilir. sulandırma oranı nedir

3. atas

Alınan Beğeniler:
    197
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
    Kulanıma hazır ancak şişenin boş kısmını ağzına kadar su koyabilirsiniz...

4. goktug0505

goktug0505 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad - Soyad:
    Göktuğ Polatlı
    Otomobil:
    Mercedes
    Ürünü 15 gün önce satın aldım çok memnun kaldım, daha ünce yüklü paralar verip, valetpro, autofinesse gibi ürünler kullanıyordum. Kesinlikle onlardan daha kuvvetli olduğunu söyleyebilirim. Tek sorun balans kurşununu oksitlendiriyor sanırım yeşil oluyo çok büyük bir sorun değil kurşunu boyarsak olmaz. Bizleri memnun ettiğiniz için teşekkürler :)

atas bunu beğendi.
  5. cnbz

cnbz DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    faruk canbaz
    Otomobil:
    Honda
    Ürünü bende aldım kokusu yüzünden boyalı yüzüye uygulamaya korktum. Jantlarda iş gördü.
    Bu arada ürünle beraber Plak2 ürünü aldım böyle bir parlatma yok kesinlikle göğüs vb. yerlere kullanılmaz. Arkasında matlaştırır orijinal görüntü verir diyor ama yok aksine yağ sürmüş gibi parlatıyor. Hiç memnun kalmadım.

6. atas

Alınan Beğeniler:
    197
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
    Ürünü biraz sulandırırsanız daha mat bir görüntü elde edebilirsiniz, Ayrıca ürün yorumunda yapış yapış yaptı demişsiniz, Plak2 kesinlikle sürüldükten 1 dk sonra tamamen kurur ve kesinlikle yapış yapış bir sonuç vermez, ancak uygulama öncesinde torpidodan eski süt kalıntılarını temizlemek gerekir, belki öncesinde uygulanan torpido cilası ile bir etkileşime girmiş olabilir, hafif bir deterjanla torpidonuzu silin ve tekrar uygulayın, deterjan sürmek istemiyorsanız nemli bir bezle silin, mat görüntü istiyorsanız hafifi sulandırarak deneyin... Oxycar ph nötür olduğundan kaportanızda boyalı yüzeyler de güvenle kullanabilirsiniz, bu arada foruma hoşgeldiniz...

7. atas

Alınan Beğeniler:
    197
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
  8. Gokhantr

Gokhantr DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    18
    Ad - Soyad:
    Gokhan
    Otomobil:
    Mazda
    Plak2 dediğiniz gibi yapış yapış ya da yağlı bir görüntüden ziyade ortalama üstü bir parlaklık veriyor. Ben derilerde asla kullanmam. Torpido - göğüs kısmına nadir ürün sıkarım, onda da yarı yarıya sulandırırım. Kapı plastiği , eşik, davlumbaz, motor plastiği, torpido altları vs gibi aşağı yerlerde güzel parlama verir, toz tutmama olayı baya iyi özellikle. Araç dışında siyah trimlerde de kullanmayı çok severim. Genel olarak plak2 güzel üründür.

Demir tozunu da merak ettim denemeyi istiyorum bakalım .

Son düzenleme: 30 Mayıs 2021
  9. atas

Alınan Beğeniler:
    197
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
    Deri döşemeler için Rinpel 750 ml temizleyici ve bakım ürünü ve
    Rinpel 400ml aerosol crem geliyor, suni ve hakiki derileri yumuşacık yapar çatlamayı önler ve besler...
    https://www.atassrl.it/en/product/rinpel/

Son düzenleme: 30 Mayıs 2021

Bu Sayfayı Paylaş