Detail Marketi

Auto Glym Den Istekleriniz Ve Beklentileriniz Nedir?

'Auto Glym Duyurular' forumunda AUTO GLYM tarafından 19 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

?

Auto Glym, Kraliyet Garanti Nişanları verilen tek İngiliz Oto Bakım ürünleri markasıdır.

1. Evet bunu biliyordum.

36 oy
    59.0%
  2. Hayır bunu bilmiyordum.

25 oy
    41.0%
  1. AUTO GLYM

AUTO GLYM DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    734
    Ad - Soyad:
    Burak Varol
    Otomobil:
    Audi
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Auto Glym den memnuniyet, şikayet, beklenti veya önerilerinizi bizimle paylaşmanız için açılmış bir konudur.

Olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Herkese Selamlar.

AUTO GLYM TÜRKİYE EKİBİ

Antalyalı07 ve lrfan bunu beğendi.
  2. gecceanduana

gecceanduana DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    668
    Ad - Soyad:
    gecceanduana
    Otomobil:
    Honda
    %40 zam yaptığınız ürünleri artık eski fiyatlara çekmeye başlarsanız iyi olur en basiti :)

3. green_spell

green_spell DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    439
    Ad - Soyad:
    Osman
    Otomobil:
    VW
    Öncelikle geribildirim almak için konu açmanızdan ötürü teşekkür ederiz.
    Her kullanıcı gibi benim için de öncelik indirim ve kampanya yapılması yönünde :)

SeyitEren, MertHB, someone ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. AUTO GLYM

AUTO GLYM DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    734
    Ad - Soyad:
    Burak Varol
    Otomobil:
    Audi
    Merhaba,

İlginize biz teşekkür ederiz. Kampanya ile ilgili çalışma başlatıyoruz.

5. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    89
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Bu şekilde başlık açıp olumlu / olumsuz geri dönüş istemek çok güzel bir hareket, markayı gözümde dahada büyütüyor böyle yaklaşımlar, hayırlı işler:)

MertHB ve AUTO GLYM bunu beğendi.
  6. emirhancakir

emirhancakir DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    146
    Ad - Soyad:
    Emirhan Çakır
    Otomobil:
    Hyundai
    Auto GLYM den oldum olası nefret ettim.

Tek sevdiğim yanı, forumda her konuya ürün tanıtımınızı yapmanız ve öneride bulunmanız. Çünkü gerçekten ilgili bir MARKA. Bu hoşuma gidiyor çünkü ürün gamını tanıyor ve görüyoruz.

Ama gel gelelim fiyatları çılgın düzeyde yüksek. Şaka değil, en kaliteli ürünler dediğimiz markalardan bile daha pahalı anlamsız şekilde. Bu da ister istemez hiç bir zaman almamaya itiyor beni. İndirim diyorsunuz ama yapılan indirim ve kampanyaları gördüm bir ara, indirim mi yoksa bindirim mi dedim :) Bir gün fiyatları saçma düzeylerden aşağı iner ise o gün denemek isterim.

İyi çalışmalar .

R Line, Hakankılıç ve AUTO GLYM bunu beğendi.
  7. AUTO GLYM

AUTO GLYM DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    734
    Ad - Soyad:
    Burak Varol
    Otomobil:
    Audi
    Merhaba,

Objektif yorumunuz için teşekkür ederiz.

Denemek isteyeceğiniz ilk 3 ürün hangileri olur?

8. emirhancakir

emirhancakir DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    146
    Ad - Soyad:
    Emirhan Çakır
    Otomobil:
    Hyundai
    Denemek istediğim ve merak ettiğim diye 2'ye ayıralım o zaman :)

Denemek istediğim ürünler;
    Deri Temizleyici ve Koruyucu
    Bodywork Shampoo Conditioner
    Extra Gloss Protection

Bunlar denemek istediğim ürünler, özellikle deri koruyucu ve temizleyiciyi nedense bir sürü marka varken hep Auto GLYM denemek istedim ama uçuk fiyat olduğu için almadım.

Merak ettiğim ürünler ise aşağıdakilerdir, merak etmemin sebebi de çok daha çılgın fiyatlarda olmaları küçücük bir ürünün :)

Merak ettiklerim;
    Ultra HD Wax Kit 120gr (500 TL belli zamandan sonra gidecek bir şey neden 500 TL olur mesela?)
    HD Wax Kit 150gr (400 TL)
    Magma
    Plastic Conditioner

Güzel ve olumlu yorumunuz için teşekkürler..

9. gökhan bilgin

gökhan bilgin DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    36
    Ad - Soyad:
    Gn Bilgin
    Otomobil:
    Seat
    Hd wax detaymarketim rıfat abide 298 tl kampanyasıyla daha uyguna gelir bir kontrol edin isterseniz ultra hd wax boyassi’de 383 tl olarak görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. emirhancakir

emirhancakir DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    146
    Ad - Soyad:
    Emirhan Çakır
    Otomobil:
    Hyundai
    Açıkçası bir Wax'a o kadar para vermem. Sadece fiyatı o kadar küçük ve geçici bir şeyin neden o kadar aşırı abartılı olduğu :) Fiyat bilgilendirmeniz için de ayrıca teşekkürler :)

gökhan bilgin bunu beğendi.
  11. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    89
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Genel olarak etkisi geçici olan ve çizik dayanımı olmayan bu waxların fiyatı neden bu kadar pahalı anlamak gerçekten güç. Bu yorumum bütün wax fiyatları için geçerli, hepsi aynı fahiş fiyatlar.

emirhancakir bunu beğendi.
  12. AUTO GLYM

AUTO GLYM DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    734
    Ad - Soyad:
    Burak Varol
    Otomobil:
    Audi
    Tekrar merhaba,

Yakında yapılacak olan kampanya ile birlikte umarız yukarıdaki ürünlerden birkaçını deneme fırsatı bulursunuz.

Ayrıca eğer yanlış anlamazsanız; diğer kaliteli markalara göre Auto Glym in çok pahalı kaldığını düşündüğünüz (wax haricinde :) ) birkaç ürününü kıyaslama anlamında paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Örneğin; Demir tozu (Magma), Şampuan (Bodywork Shampoo), Deri besleyici (Leather Balm), İç mekan temizleyici (Interior Shampoo), İç mekan bakım (torpido) (Vinyl Rubber Care), hızlı cila (Rapid Detailer) veya sizin kıyaslamak istediğiniz başka bir ürün.

Bu kıyaslamayı diğer markalar ile bizim yapmamız etik olmaz. Fakat sizin gözleminiz üzerinden durumu değerlendirebiliriz.

Selamlar.

R Line bunu beğendi.
  13. AUTO GLYM

AUTO GLYM DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    734
    Ad - Soyad:
    Burak Varol
    Otomobil:
    Audi
    Arkadaşlar tekrar merhaba,

Diğer waxları bilemeyiz fakat HD WAX şu an autoglymturkiye.com da 399 TL. Kampanya ile daha da düşecektir yakında.

Fakat şöyle düşünün. Parlaklık, kayganlık/tuşe, su iticilik ve sertlik anlamında "Seramik Kaplama" olarak adlandırılan ürünleri aratmayan harika bir boya koruma ürününüz var, adı HD WAX.

Bu ürünü399 TL ye aldınız. Bu ürün ile en az 30 kez uygulama yapabilirsiniz. Yani uygulama başına 13,30 TL.

En iyi performansı her zaman görmek istediğinizi düşünelim ve yılda 4 kez aracınıza uygulama yapacağınızı baz alalım. Yani 1 yılda toplam 53,20 TL ile maksimum düzeyde boya koruma kalkanı ile aracınızı korumuş olacaksınız.

Bu durumda sizin kabul etmediğiniz konu nedir? Bizimle paylaşırsanız seviniriz. :)

Selamlar.

14. Kerem Ardıçlı

Kerem Ardıçlı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    294
    Ad - Soyad:
    Kerem Ardıçlı
    Otomobil:
    Ford
    Sizden talebim wax ından cilasına (oy o da ne), srp den silikonlu doldurucalara kadar (yine mi) ne satarsanız satın daha düşük ambalaj çeşidi getirin. Bir SRP 10-15 kere, bir pasta 5-10 kere, cila 20 kere gidiyor. İyi de 3 kere yapıyorum yılda, maksimum. 1 kere alıp denemek istiyorum. Ya da parayı oraya gömmek istemiyorum. Bölünmüşlere de güvenemiyorum. Maliyet olarak da orijinal ürün beni aşıyor. Maddi gücü olmayan, ürünü denemek, bu işin az da olsa ucundan tutmak isteyenlere böyle bir kolaylık/güzellik yapabilirsiniz.

MertHB, R Line ve AUTO GLYM bunu beğendi.
  15. Kerem Ardıçlı

Kerem Ardıçlı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    294
    Ad - Soyad:
    Kerem Ardıçlı
    Otomobil:
    Ford
    Yıllık 53 TL ya da tek seferlik 13 TL (hadi olsun 15TL) lik maliyet için bir kere de 400 TL gömmek kabul etmediğim noktadır. İkinci nokta 400 TL min olmamasıdır :)

ok471, MertHB, BlaJKeagle ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  16. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    89
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Dayanım açısından bu kadar iddialı olduğuna ben açıkçası emin değilim en basit bir örnekle seramiği aracın yüzeyinden çıkartmak için pasta hatta zımpara yapmak gerekirken wax'ı başta kostikli şampuanlarla yüzeyden almak mümkün.

emirhancakir bunu beğendi.
  17. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    89
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Böyle bir şey gerçekten çok güzel olur ama tahminim kar marjlarını ve diğer lt' lik veya 500 ml'lik ürün satışını azaltır gerekçesiyle yapmazlar tahminim.

AUTO GLYM bunu beğendi.
  18. Safaks

Safaks DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    38
    Ad - Soyad:
    Şafak
    Otomobil:
    Seat
    Arkadaşlarımında dediği gibi ürünlerinizin fiyatını yüksek buluyorum. Belkide yüksek değilde çok büyük ebatlarda satıyorsunuz. Bizim gibi bu işi ticaret için değilde hobi olarak yapan arkadaşlara bu ürünler çok fazla geliyor. Belki 5 6 yıl önce bir srp almıştım. Geçen gün elime geldi ürünün şişesinin içinde halen 4te 3ü duruyordu. Daha küçük ebatlarda bi kaç kullanımlık olarak satılsa bence daha çok kişi denemek ister. Birde ben srp nin pek bi etkisini görememiştim. Elle uyguluyordum çok çabuk etkisi geçiyordu. O yüzden bir kaç kez dışında çok kullanmamıştım.

19. faykac

faykac DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    97
    Ad - Soyad:
    Furkan AYKAÇ
    Otomobil:
    Renault
    Valla şu car glass polish'i uygulayamıyor muyum bilmiyorum ama araca sürmeye korkuyorum., anlatıldığı gibi uygulayıp bekliyorum kurumasını kuruyunca siliyorum gece resmen kör gidiyorum. Bu ürünün bilmediğim bir durumu mu var yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Uygulama pad'i olarak hitec polish'inizi kullanıyorum.

AUTO GLYM bunu beğendi.
  20. AUTO GLYM

AUTO GLYM DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    734
    Ad - Soyad:
    Burak Varol
    Otomobil:
    Audi
    Arkadaşlar açıkçası yapabileceklerimiz ve yapamayacaklarımız oldukça net olduğundan yapamayacağımız şeyler için vaatlerde bulunmak doğru olmaz.

Auto Glym in birkaç ürünü 325 Ml. bunların dışında genel olarak Auto Glym mantığı; Amatör ürünlerde 500 Ml., Profesyonel ürünlerde de 5 Lt. ve 25 Lt. dir.

Örnek: Vinyl Rubber Care (VRC) 500 Ml. = Super Sheen 5 Lt. veya Rapid Aqua wax 500 Ml. = Express Wax 5 Lt.

Londra merkez'e bu konuyla ilgili talebimizi ileteceğiz fakat çok umutlu değiliz. Global satışı olan markalar bu tip kararları çok kolay alamıyorlar. Dünya genelinden küçük ambalaj ürünler için talep almaları gerekir.

Ayrıca piyasadaki diğer markaların da çoğunlukla benzer ambalaj boyutları bulunmaktadır.

İyi çalışmalar.

MertHB bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş