Detail Marketi

Yeni Spor Arabaya Hangi Işlemler Yaptırılmalı?

'Boya Koruma, Wax, Sealant, Glaze' forumunda dedede1222 tarafından 17 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

1. dedede1222

dedede1222 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    dedede
    Otomobil:
    Mercedes
    Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Daha önceden bir çok arabam oldu hepsinede gözüm gibi bakıp hiç bir şeyini aksatmadan bakımlarını yaptırdım hepsini ve aşağı yukarı bi arabaya yapılabilecek her türlü bakıma hakim olduğumu düşünüyorum fakat söz konusu yeni alıcağım arabam Mercedesin AMG-GT Coupe modeli olunca arabaya çiziği bırakın toz bile konsun istemiyor insan haliyle. Sizden ricam sanki arabalardan hiç haberi olmayan bir insana anlatırmış gibi yeni alınan süper lüks bir otomobile yapılabilecek dıştan koruma olan Boya-Koruma, Şeffaf kaplama, seramik kaplama ve kaporta çamurluğa yapılan işlemler gibi yapılabilecek ve yapılması gereken tüm işlemleri yazabilir misiniz?

2. saidkerem41

saidkerem41 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,368
    Ad - Soyad:
    Said Kerem Küçük
    Otomobil:
    Arabam yok
    Öncelikle hoşgeldiniz ve hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.

Bahsi geçen ürünler hakkında uygulama tecrübesine sahip değilim fakat, şeffaf folyo kaplamanın içlerinde en koruyucusu olduğunu biliyorum. Teknoloji artık çok gelişti. kendi kendini onarma, çiziklerini giderme kabiliyetine sahip folyolar var. Eğer folyo yaptırmaya karar verirseniz güvenilir bir merkezde ve iyi ürünler ile yapılmasına dikkat ediniz.
    Forumda geçmiş konularda Şeffaf kaplamalar, Seramik kaplamalar hakkında yazılmış içerikler mutlaka mevcuttur. Okumanızı tavsiye ederim.

3. mdindas

mdindas DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    362
    Ad - Soyad:
    MEHMET DİNDAS
    Otomobil:
    Octavia A5
    sayfanın üst kısmında yer alan sponsor ile iletişime geçin.

4. S-Works

S-Works DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,347
    Ad - Soyad:
    Bayram BAŞKAYA
    Otomobil:
    Dacia
    Aracınıza en etkin koruma için folyo kaplama yaptırmalısınız . Poliüretan olmalı . Kalite bir ürün 15-20 bin bandında olur. Altına yapan düşük kalite malzeme kullanıyordur.

Camlara yağmur kaydırıcı ,davlumbazlara seramik kaplama ,jantlara seramik kaplama (fren disk ve poryaları dahil )
    Daha da abartalım derseniz aracın altı yıkanıp mum kaplama işlemi yapılır.

Aracın içinde yine deri koruyucu,tekstil koruyucu,plastik parcalara koruma işlemleri yapılır.

Bu Sayfayı Paylaş