Detail Marketi

Würth Polisaj Makinesi Hk.

'Sohbet' forumunda Mustafa06 tarafından 14 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. Mustafa06

Mustafa06 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Mustafa
    Otomobil:
    Tofaş
    Merhaba;
    Konular arasında dolaştım würth makine hakkında bilgi bulamadım bu makineleri tavsiye eder misiniz? veya tavsiye edeceğiniz makine nelerdir.? Detailing konusu geniş ve çok fazla çeşit var yeni başladım yardımlarınızı esirgemeyin ankarada bu işle uğraşanlar bişeyler göstercek olursada gidebilirim yanlarına saygılar

https://eshop.wurth.com.tr/tam-kata...paignName=SR001&SelectedFilterAttribut=%5B%5D

https://eshop.wurth.com.tr/tam-kata...paignName=SR001&SelectedFilterAttribut=%5B%5D

2. Köksal

Köksal Born to Detail Premium Üye

Alınan Beğeniler:
    2,754
    Ad - Soyad:
    Köksal
    Otomobil:
    Renault
    Fiyatları ne kadar? Würth kaliteli olur ama dışarda fason yaptırır. Fiyatı burada belirleyici olurdu benim için. Misal orbital makine flex ile birebir, fiyatı flexten ucuz ise düşünülür yoksa gider flex alırım.

ottomano bunu beğendi.
  3. karakazan

karakazan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    419
    Ad - Soyad:
    Tolga Kazan
    Otomobil:
    Mercedes
    Würth, Förch, Meguiar's gibi firmalar bu tür ürünleri kendileri üretmez. Hatta çoğu ürünlerini kendileri üretmiyorlar yaptırıp marka basıp satıyorlar (evet Meguiar's dahil).

Makine üretici sayısı göründüğünden çok daha az. İlk gösterdiğiniz rotary polisaj makinesi Flex Lightweight, Türkiye'de yoktu Flex olarak gelmedi bildiğim kadarıyla. İkincisi Köksal abinin dediği gibi Flex 3401. Ben şahsen 100-200 liradan kaçmaktansa direk Flex alırım, garanti ve yedek parça konusunda direk üretici firma ile muhattap her zaman rahattır. RUPES LHR21 MKII aldığım zaman 2. uygulamamda ped destek diskinin arkasındaki kauçuk yırtıldı. Sıkıntı benden kaynaklıymış, normalde orayı kremle kayganlaştırmam lazımken ben gidip APC ile güzelce temizlemiştim. Salomon Habib ile birkaç telefon konuşması sonrası direk ücretsiz olarak parçayı gönderdiler sağolsunlar. Eğer RUPES'e Würth marka basıp gönderseydi ben Würth'e yazıcam onlar Salomon Habib'e yazacak üstüne Salomon Habib dolaylı satılan ürün olduğu için bende olduğu gibi direk ilgilenemeyecek felan derken olay uzar gider. Zaten Würth kaliteli ürün seçip yaptırıyor olsa da kendine, üretici kendisi olmadığı için problemler ortaya çıkabiliyor. Yine şahsi tercihim, Würth'den kimyasal gibi harcanabilir ürünler hariç başka birşey almam. Tornador'dan sıkıntı yaşayan arkadaşlar oldu, Almanya'ya gittiklerinde direk üretici firmadan alsalar bu kadar problem yaşamazlardı. Kimyasallarında bakım yedek parça gibi sıkıntılar olmadığından bu tür problemler olmuyor.

ottomano ve Köksal bunu beğendi.
  4. ottomano

ottomano DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,182
    Ad - Soyad:
    Can
    Otomobil:
    BMW
    ikinci gosterdiginiz makina sanirsam bu linkini verdigimin aynisi Cin mali, uzerine wurth markasi basilmis gibi, ben ayni ''SPTA'' adli markanin baska bir model dual action makinasini aldim, bir kez kullandim, foruma da resimli olarak konu actim, bana iyi gibi geldi ama buradaki bilir kisiler ne derler bilemiyorum, bence hersey kullanmak istediginiz isin buyuklugune, kullanim sikligina ve fiyata bagli. eger daha uygun bir alternatif yoksa bence alinabilir.
    https://es.aliexpress.com/store/pro...lisher-Polishing-Pads/801267_32958053924.html
    http://www.detailturkey.net/konu/ye...aj-deneyimimi-paylasiyorum-bol-resimli.28900/

5. Mustafa06

Mustafa06 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Mustafa
    Otomobil:
    Tofaş
    Fiyat olarak soramadım henüz würth satış temsilcileri abimin tamir dükkanına geliyor würth markasından bmf temizleyici pompalı sprey lastik parlatıcı oto koku vs. alınca polisaj makinaları olduğunu söyledi ama fiyatını söylememişti. öğrendiğim zaman fiyat konusunda buraya yazarım ama ben çok pahalı ürün aramıyorum kendi aracıma bir kaç çevremdeki insanların araçlarına hobi amaçlı kullanım için ama dediğiniz gibi makinalar ile aynı ise dünya para isterler

Bu Sayfayı Paylaş