Ve ben geldim :)

'İstek ve Öneriler' forumunda Eyüphan tarafından 24 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Eyüphan

Eyüphan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Eyüphan DEMİR
    Otomobil:
    VW
    Merhaba öncelikle eınhell marka polisaj makinesi aldım. Mehmet abimden de en kral fikirlerini aldım araştırırkende forumu buldum.öncelikle scholl s3 ve s30 siparişi geçtim.soft99 biraz pahalı geldi ama bölünmüşünü buldum. Asıl sorum bunlar iyide autohdm ve autoglym markasının kalitesi düzcede bir abi tutturdu elime bunlarıda dene diye uygun fiyata verdi. Elimdeki ürün şuan[​IMG] bu kalın pasta diye geçiyor dergisinde 1200-1500 zımpara diyor. Kalitesi ve kullanan varmıdır ? Polısaj pedi olarakda sünger olan bu pedlerden aldım şimdilik [​IMG] herkese teşekkür ederim sizden öğreniceğim çok şey var :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. scream3057

scream3057 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,843
    Ad - Soyad:
    Selim Yetim
    Otomobil:
    Mitsubishi
    Aramıza hoşgeldiniz ;) sipariş verdiğiniz malzemelerinde geldiğini varsayarak en azından bir de finish pad ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirim. S3 ve S30 zaten forumca sık tercih edilen kendini ispatlamış ürünler. Tabi aracınızın durumunu bilmediğimiz için ezbere yorum yapmak da doğru olmaz ürün tavsiye aşamasında.

3. Eyüphan

Eyüphan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Eyüphan DEMİR
    Otomobil:
    VW
    Daha gelmedi :) finish pad nasıl oluyor acaba ve nerden temin edebilirim. Beyaz 2012 polom da çok fazla bir sıkıntı yok boncuk boncuk oluyor hatta ama üzerinde çizik sayısı biraz fazla o yüzden yapmak istiyorum. Ayrıca 99 hyundaı atosum kırmızı ve yayla yollarında çizik içersinde kalmış durumda matlık düzeyi son artık yıkadıktan sonra su üstünden bile akmıyor senelerdir pasta cila görmemiş bir araç. Araçların durumu bu şuanki elimdeki ped bu. Uygulamalar için hangi pedler sağlıklı olur cırtcırt mı yoksa süngerden mi devam etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim. Plastik makineye takılan kısımı 125 mm olanı 45 lira istediler 10 15 tlde yün cırtlı pedi var toplamda 60 gibi fiyatlara geliyor. Bu sünger olanı 15 e aldım.

4. scream3057

scream3057 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,843
    Ad - Soyad:
    Selim Yetim
    Otomobil:
    Mitsubishi
    Malzeme tedariği konusunuda forum sponsorlarımıza danışabilirsiniz. Polisaj makinasının tablasına göre uygun ölçüde pad almanız gerektiğini söylemeye gerek yoktur sanırım ;) bir de bol bol forumda ilgili konuları okuyun derim, okudukça en azından teorik olarak mesafe kat edeceksiniz, şimdiden kolay gelsin.

5. Eyüphan

Eyüphan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Eyüphan DEMİR
    Otomobil:
    VW
    İlginiz için teşekkür ederim :)

Bu Sayfayı Paylaş