Detail Marketi

Valet Pro Şampuan Ortak Alım

'Dış Temizlik/Koruma - Cam Temizlik/Koruma' forumunda Seymenn tarafından 9 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

1. Seymenn

Seymenn DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    ibrahim seymen
    Otomobil:
    BMW
    Merhaba arkadaşlar, fiyatlar malum çok yüksek. Valet Pro Consentrated Car Wash şampuan almak istiyorum 5 lt olarak, Normalde 1lt fiyatı 80 TL , 5lt fiyatı ise 200 lira. Ortak almak isteyen olursa 2-3 kişi 5 lt alıp paylaşabiliriz.

Valet Pro Concentrated Car Wash 5lt. Seramik Korumalar için PH Dengeli Konsantre Şampuan

2. taner meşe

taner meşe DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    516
    Ad - Soyad:
    Taner MEŞE
    Otomobil:
    Renault
    Bende çok aradım bulamadım. Zamanında 100TL ye almıştım 5litre olanı şimdi 230 altı yok..

Divortex wash berry 4litre ph nötr olanı 64TL ye aldım geçtim.

Kendime o kadar pahalı şampuan alamıyorum arabaya mı alayım diye düşündüm :laughing:

3. Kia Sportage

Kia Sportage DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    Taha Eren ÖZTÜRK
    Otomobil:
    Kia
    Ben de kullanıyorum washberry'i memnunum. Bathe+ geçmeyi düşünüyorum.

taner meşe bunu beğendi.
  4. Seymenn

Seymenn DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    ibrahim seymen
    Otomobil:
    BMW
    Evet fiyatlar çok yüksek, en ucuz 200 TL 5lt Valet Pro Concentrated bulabildim ben. Forumda araştırdığımda da en çok bu şampuan önerilmiş seramik kaplamalı araçlar için.

Divortex wash berry nasıl memnun musunuz? Foam lance ile kullanmaya uygun mu? Kaça kaç karıştırıyorsunuz?

5. taner meşe

taner meşe DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    516
    Ad - Soyad:
    Taner MEŞE
    Otomobil:
    Renault
    VP concantrated güzel şampuan. En sevdiğim özelliği aracı komple köpüklerken ilk sürülen yerlerdeki kuruyan kısımlar suyu görünce çok çabuk çıkıyordu.
    Washberry'de seramikli araçlar için uygun. Benim aracımda seramikli. Hemde fiyatı oldukça uygun. Deneyince bende görüşlerimi paylaşırım.

6. Seymenn

Seymenn DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    ibrahim seymen
    Otomobil:
    BMW
    Kısa zamanda bekliyoruz Washberry ilk izleminizi

taner meşe bunu beğendi.
  7. GRAFTT

GRAFTT DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Erkan
    Otomobil:
    Renault
    Valet Pro markasının seramik sonrası turuncu ve mor olanından kullanıyorum güzel köpürüyor ama Meguiars sarı şampuanı kadar araç üzerinde etkisi olduğunu düşünmüyorum. Ki aracı yıkadığım zemin kalebodur Meguiars şampuan la bile buz pisti gibi olmakta, bilginize.

8. YunusEmre42

YunusEmre42 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    200
    Ad - Soyad:
    YUNUS EMRE ANDAÇ
    Otomobil:
    VW
    Araçta zaten seramik olduğu için, wax etkili şampuan kullanmak boşa olmaz mı ? Benim şahsi fikrim seramik desteklenmek isteniyorsa mesela , autoglym polar seal adlı ürünü çok mantıklı.

9. GRAFTT

GRAFTT DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Erkan
    Otomobil:
    Renault
    Seramikin etkisinin uzun süreli devam etmesi için bu tarz ürünleri kullanmak boşa olacağını düşünmüyorum. Örnek olarak Sıfır alınmış ve alındığı günden seramik kaplanmış Volvo xc40 arac var, 10 aydır sadece ben yıkıyorum ve seramiğin etkisi ilk güne yakın biçimde devam etmekte. Kırmızı Golf 7 arac var ve bazen başka yerlerde sıradan yıkama köpüğü ile yıkanıyor ve onun su kayma özelliği vasat durumda.
    Tabi bunlar insanların terciği, benim bizzat kendi tecrübelerimle edindiğim bilgiler doğrultusunda sizlere yansıtıyorum. Sizin bahsettiğiniz Autoglym polar ürününü kullanmadığım için hakkında net bir bilgim olmadığı için kesin birşey diyemem.

10. taner meşe

taner meşe DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    516
    Ad - Soyad:
    Taner MEŞE
    Otomobil:
    Renault
    Bende böyle düşünüyorum. Seramikten sonra her yıkamada hızlı cila kullanıyorum bende. Şampuanın cilalı olmasını nedense sevemedim :)

11. Seymenn

Seymenn DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    ibrahim seymen
    Otomobil:
    BMW
    Valet Pro Concentrated yerine, Gyeon bathe plus şampuan almaya karar verdim. Gyeon bathe SiO2 silika içeren seramik kaplama araçalar için en uygun şampuan görünüyor.

12. informatiker

informatiker DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    322
    Ad - Soyad:
    Nurettin
    Otomobil:
    Jetta
    Divortexin litresi 15-16 TLye geliyor.
    Atas Autobella'nın litresi 30 TLye geliyor.

Hangisi mantıklı seçim olur acaba.

Washberry elle yıkama şampuanı değil mi?

Son düzenleme: 20 Ekim 2020 00:38
  13. GRAFTT

GRAFTT DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Erkan
    Otomobil:
    Renault
    Şeffaf şişede ve basmalı olanından bir şişe kullandım ve köpürmesi Valet yada Meguiars kadar değildi. Araç sahibinede bu üründen daha almaması rica etmiştim. Hatta aracından Gyeon Tire lastik parlatıcısı var oda iyi bir ürün değil helede fiyatıyla mukayese edildiğinde. Meguiars Enduro lastik parlatıcıyla mukayese edildiğinde.
    Yanlış anlamayın ben X markasının pohpohlama tarzında asla olmam, olamamda ama kullandığım ürünlerin doğrultusunda fikirlerimi dile getiriyorum.

Bu arada eğer araçlarınızı şampuanla korumak amacında iseniz bu sadece tek şampuanla olmamalı, 1. kullanım ve 2. köpükleme şampuanı olmalı bu bahsettiğim ürünler Valet Pro markasında mevcut. Elimdede mevcut ve müşterin kendisi alıp bu ürünlerle bana aracını sadece yıkatır.

14. informatiker

informatiker DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    322
    Ad - Soyad:
    Nurettin
    Otomobil:
    Jetta
    Üstteki mesajı size alıntayarak yazmak istemiştim unuttum.

15. Seymenn

Seymenn DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    ibrahim seymen
    Otomobil:
    BMW
    Genelde cilalı veya seramik koruyucu SiO2 içeren şampuanların köpürmesi normal şampuanlarla aynı olmuyor zaten. Bi şampuanın kaydırıcılık etkisi ne kadar çoksa, köpürme oranı o kadar az oluyor. Gyeon bathe+ gerçek ve uzun süreli kaydırıcılık etkisi veren ve seramik kaplamaya destek veren bir şampuan olarak tavsiye edilmiş genellikle.

Bu Sayfayı Paylaş