Üniversite Tezi Hakkında Yardım

'İstek ve Öneriler' forumunda ozandeniz tarafından 1 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. ozandeniz

ozandeniz DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad - Soyad:
    Ozan Altundal
    Otomobil:
    Ford
    Herkese merhabalar,

YTU Metalurji ve Malzeme Mühendisliği öğrencisiyim. Bu sene tasarım dersimiz var ve konu olarak bir grup arkadaşımız ile birlikte "self cleaning surfaces" kendi kendini temizleyen yüzey. Ders ingilizce ve kaynak olarak da ingilizce olması fayda sağlayacaktır. Arkadaş grubumuz ile araç yüzeyi tasarlamaya karar verdik, dersin amacı sadece tasarım olduğu için %100 doğru olmak zorunda değil, bu hidrofobik özelliği ve temizleme özelliğini boyada olduğunu da varsayabiliriz, vernikte olduğunu da. Bu konuda fikirlere de açığız grup olarak. Aklıma nasiol geldi nano ürünler anlamında kendilerine info adreslerinden de mail attım ama oraya yüzlerce mail gittiğinden geç dönüş olabilir. Hatırladığım kadarıyla oradan destek veren bir üyemiz de vardı, uzun süredir takip edemediğim için forumu hala devam ediyor mu bilmiyorum.
    Sözün özü, bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

2. cihan14

cihan14 Detay Dünyası DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    365
    Ad - Soyad:
    cihan
    Otomobil:
    Toyota
    Nisanın bu şekilde bir boya projesi vardı

Reklam vs mevcuttur sosyal medyada

tapatalk yaz kızım gereği düşünüldü

3. ozandeniz

ozandeniz DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad - Soyad:
    Ozan Altundal
    Otomobil:
    Ford
    Evet zaten bizim de ilham kaynağımız o oldu :) biraz teknik bilgi lazım paylaşmamışlar haliyle :)

4. cihan14

cihan14 Detay Dünyası DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    365
    Ad - Soyad:
    cihan
    Otomobil:
    Toyota
    Bilimsel olarak teknik bilgi gerçek anlamda profesyonel veya hazır üreticisi varken nasiol markasını ziyaret et derim mail vs olacak iş değil

tapatalk yaz kızım gereği düşünüldü

5. ozandeniz

ozandeniz DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad - Soyad:
    Ozan Altundal
    Otomobil:
    Ford
    mailde kendilerine bunu da sordum aslında, bugün tatil olduğu için arayamadım. Pazartesi arayıp direk yerine gitmek daha mantıklı olacak bence de

Bu Sayfayı Paylaş