Detail Marketi

Tavan Folyosu Sonrası Sararma

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda jamesdaugles tarafından 24 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. jamesdaugles

jamesdaugles DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    87
    Ad - Soyad:
    Kenan Kalav
    Otomobil:
    Audi
    Merhabalar;
    Beyaz A3 Aracımın tavanında Cam tavan vari bir kaplama vardı.
    Haftasonu muayene yapılması gerekli, boya kağıdı vs ile ya işletmek yada sökmek gerektiğini Tüvtürkü arayıp öğrendim.
    Geçen bayram Eskişehirde aracın üzerine şu çin malı nano koruyucular varya 10$ a mı ne almıştım burdaki arkadaşların yorumlarıda güzeldi.
    Zımbırtı biraz torpidoda unuttuğumdan dibinde tortu gibi bişey vardı, tabi ben bunu aracın yarısını yaptıktan sonra fark ettim, ertesi gün aracın üzeri sanki çooook ince katman japon sürmüşsünüz gibi veya boya üzerinde şekerli bişey dökmüşsünüz gibi lekeliydi ve komple korumayı sürdüğüm her yer.
    bi kaç ay yıkama vs ile geçer dedim tava kaplaması çok kötü oldu; dün akşam söktüm.
    Araç beyaz tava kaplaması söktüğüm yer krem gibi sarımtırak kaldı.
    Tavan problemine ek o bozuk koruyucu ile stoplar arka kısım ve bazı yerler hala hareli ve lekeli gibi sırıtıyor.
    Aracı bilen bir yere versem 300- 500 ü havaya atmış gibi hissediyorum.
    Birtane uygun fiyatlı polisaj alsam ki önceki aracıma 8 saat polisaj yapmışlığım var.
    hatta elimde menzerna 2500- 400- bide 4800 mü 4000 mi bölünmüş ürünlerden de var.resim ekliyorum ama çok net anlaşılmıyor, tavan daha sarı olduğunu düşünün.
    tavsiye ve yorumlarınızı esirgemeyin.

2. D_G

D_G DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    16
    Ad - Soyad:
    DG
    Otomobil:
    Astra
    yüzey temizleyiciler var tiner vari ürünler var onları deneyebilirsin yada zift yapışkan katran sökücü ürünleri deneyebilirisin. olmadı git bir kaportacıya ustam küçük bir yerde pasta cila dener misin çıkacakmı sarılık de , çıkıyorsa kalsın sonra halledersin . çıkar ama büyük ihtimal. yaptırdığın yerede götürebilirsin .sanırım ısıtmadan söktünüz. ne olacak ki audinin verniği de sararacaksa batsın bu otomotiv sektörü .

jamesdaugles bunu beğendi.
  3. jamesdaugles

jamesdaugles DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    87
    Ad - Soyad:
    Kenan Kalav
    Otomobil:
    Audi
    Yüzey temizleme tineri ile çıkardık.sarartı da yapışkandan kaynaklıymış renk normale döndü.
    Araca pasta atılınca herşey mükemmel oldu.

D_G ve EmirhanYigiter bunu beğendi.
  4. D_G

D_G DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    16
    Ad - Soyad:
    DG
    Otomobil:
    Astra
    sevindim geçmiş olsun birdahada dandirik reklam folyolarından yaptırmayın

jamesdaugles bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş