Sponsor alanlarının açılması

'Forum Kuralları' forumunda DT Yönetim tarafından 30 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. DT Yönetim

DT Yönetim Yönetici

Alınan Beğeniler:
    29
    Ad - Soyad:
    Detail Turkey Yönetimi
    Otomobil:
    Arabam yok
    Sayın Üyelerimiz,

Daha önce ilan edildiği üzere 01.12.2014 tarihi itibarıyla forum sponsorlarımıza ait alanlar kullanıma girecektir.

Bu amaçla teknik düzenlemeler tamamlanmış olup, sponsor firmalara ait başlıklar oluşturulmuş ve üyelere açılmıştır.

Bundan sonra sponsor firmalar kendi alanlarını düzenleyecek ve içeriklerini geliştireceklerdir.

Sponsor firmaların kendi alanlarındaki kategori/konu düzenlemelerini yapması, veya forum üzerindeki mevcut konularının taşınması işlemlerinin tamamlanması zaman alacaktır. Bir süre sonra tüm sponsorlarımız kendi alanlarına ilişkin düzenlemeleri bitirmiş olacaklar ve ürün/hizmetlerini daha etkin bir şekilde sizlere tanıtma ve daha iyi hizmet sunma imkanına kavuşmuş olacaklardır.
    Bu süreçte daha önce uygulama başlıkları altında takip ettiğiniz konuları bulamamanız durumunda, sponsor alanlarına gözatmanızı rica ederiz.
    Sponsor alanlarının düzenlemeleri tamamlanana kadar yaşanabilecek olası problemler ve gördüğünüz aksaklıklar için her sayfanın altındaki iletişim linkinden bize ulaşmanızı rica ederiz.
    Saygılarımızla,

Bu Sayfayı Paylaş