Detail Marketi

Sorunlu Kuş Pisliği

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda Systemwolf tarafından 22 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Systemwolf

Systemwolf DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    15
    Ad - Soyad:
    Erman
    Otomobil:
    Opel
    Hocalarım bilgili abilerim aracıma bundan 2-3 ay önce kuş pisledi ve 3-4 saat içerisinde yaktı boyayı sıcak bir havaydı. Resimde gördüğünüz kaput komple boyalı. Kuş pisliğinden sonra kaportacıma götürdum zımpara pasta üstüne wax uyguladı ama sadece biraz görünürlüğü düştü. Bugün tokyogarage a facebook üzerinden ulaşıp resimleri yolladım oda panel önceden boyalı olduğu için çıkmasının zor olduğunu onun da en fazla zımpara yapabileceğini bildirdi.
    Bunun çözümü yok mudur ? Ben neredeyse komple kaputu boyatacak duruma geldim yeteri kadar zımparayla aşındıramadımı kaportacım bilmiyorum

2. kevepsi

kevepsi Çekirge

Alınan Beğeniler:
    1,419
    Ad - Soyad:
    Ömer
    Otomobil:
    Opel
    TokyoGarage Salih'in de söylediği gibi sadece risk alarak daha fazla zımpara yapılabilir.. Risk malum, ama Salih ölçüm vs. yapacaktır .

3. muzaffercalangu

muzaffercalangu DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    123
    Ad - Soyad:
    muzaffer
    Otomobil:
    Mercedes
    Kaputu boyat, üstüne şeffaf kaplama yaptır. Ömrü billah kuş pisliklerinden kurtul :) Yapılacaklar zaten yapılmış, Kuş pisliğini boya harici hiç bir şey çıkartmaz. Geçmiş olsun.

Bu Sayfayı Paylaş