Detail Marketi


Sorunlu Kuş Pisliği

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda Systemwolf tarafından 22 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. Systemwolf

  Systemwolf DT Üyesi

  Yaş:
  30
  Katılım:
  30 Ağustos 2014
  Mesaj:
  41
  Alınan Beğeniler:
  15
  Şehir:
  TUZLA İSTANBUL
  Ad - Soyad:
  Erman
  Otomobil:
  Opel
  Hocalarım bilgili abilerim aracıma bundan 2-3 ay önce kuş pisledi ve 3-4 saat içerisinde yaktı boyayı sıcak bir havaydı. Resimde gördüğünüz kaput komple boyalı. Kuş pisliğinden sonra kaportacıma götürdum zımpara pasta üstüne wax uyguladı ama sadece biraz görünürlüğü düştü. Bugün tokyogarage a facebook üzerinden ulaşıp resimleri yolladım oda panel önceden boyalı olduğu için çıkmasının zor olduğunu onun da en fazla zımpara yapabileceğini bildirdi.
  Bunun çözümü yok mudur ? Ben neredeyse komple kaputu boyatacak duruma geldim yeteri kadar zımparayla aşındıramadımı kaportacım bilmiyorum

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. kevepsi

  kevepsi Çekirge

  Yaş:
  42
  Katılım:
  4 Kasım 2009
  Mesaj:
  6,724
  Alınan Beğeniler:
  1,506
  Şehir:
  İstanbul
  Ad - Soyad:
  Ömer
  Otomobil:
  Opel
  TokyoGarage Salih'in de söylediği gibi sadece risk alarak daha fazla zımpara yapılabilir.. Risk malum, ama Salih ölçüm vs. yapacaktır .
   
 3. muzaffercalangu

  muzaffercalangu DT Üyesi

  Yaş:
  35
  Katılım:
  13 Mayıs 2015
  Mesaj:
  121
  Alınan Beğeniler:
  127
  Şehir:
  istanbul
  Ad - Soyad:
  muzaffer
  Otomobil:
  Mercedes
  Kaputu boyat, üstüne şeffaf kaplama yaptır. Ömrü billah kuş pisliklerinden kurtul :) Yapılacaklar zaten yapılmış, Kuş pisliğini boya harici hiç bir şey çıkartmaz. Geçmiş olsun.
   

Bu Sayfayı Paylaş