Detail Marketi

Soft99 Uygulama Sonrası

'Boya Koruma, Wax, Sealant, Glaze' forumunda emnes tarafından 15 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. emnes

emnes DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Emrah Şen
    Otomobil:
    Seat
    Arkadaşlar merhabalar foruma yeni katıldım bir sorum olacak. Aracıma soft99 uyguladım tabi bunun öncesinde kil uygulamasında bulundum üzerinden 1 gün geçti bugün çıplak el ile aracımın yüzeyinde elimi gezdirdim pütür pütür hafif pürüzlü bir yüzey hissi vardı bunun sebebi ne olabilir yrdımcı olabilecek var mı ?

2. Gurolbaban

Gurolbaban DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    199
    Ad - Soyad:
    Gürol Baban
    Otomobil:
    Seat
    uygulama yaparken yüzeyde pütür-reçine-boya tozu vs.. birşey farkettiniz mi? Belki kil ile alamadığınız demir tozu vs.. kalmıştır boya yüzeyinde. Eğer uygulama esnasında hiç bir kusur yoksa muhtemelen Ağaç kenarında kısa süreli bekleme yaptıysanız bile anlık bir esintiyle reçine yağmıştır.

3. southbridge

southbridge DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    99
    Ad - Soyad:
    Doğa BAŞER
    Otomobil:
    Mitsubishi
    Soft 99 derken fusso yumu kastediyor sunuz fusso ise şayet cok etkili bir urun olmasina rağmen dikkatlice silmeniz gerekiyor urunu fazla surup yedirmezseniz donunca puturlu kalabiliyor

4. emnes

emnes DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Emrah Şen
    Otomobil:
    Seat
    Evet fusso yu kastediyorum... yani 2 kat mf bezle geçtim ama kalıntı diye düşünmeye başladım...uygularken ağaç altında falan değildim çünkü...peki dediğiniz gibi fusso kalıntısı var ise bunun boyaya bir zararı olur mu ?

5. southbridge

southbridge DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    99
    Ad - Soyad:
    Doğa BAŞER
    Otomobil:
    Mitsubishi
    Zamanla waxin etkisini kaybettiği gibi kalintilarin da yok olmasi gerekir olmadi ufak bir yer de kil ile cikarmayi deneyin cikiyorsa sorun yok

Bu Sayfayı Paylaş