Detail Marketi

Soft 99 Authentic

'Boya Koruma, Wax, Sealant, Glaze' forumunda goko106 tarafından 13 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

1. goko106

goko106 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Gökhan
    Otomobil:
    VW
    Arkadaşlar selamlar uzun zamandır authentic wax kullanıyordum kalıcılık ve farklılık olması açısından koyu renk için olan kiwamiye geçiş yaptım ilk gözlemim silmesi authentic wax a göre biraz daha zor kalıcılık ve hidrofobik etkisi daha iyi fakat şöyle bir problemim var araca gece baktığımda ışık ile hologram gibi ışık kırılmaları görüyorum bunun sebebi nedir malum hava şartları kötü olduğu için aracıda garajdan çıkartamıyorum ve tozlu bir uygulama yapamıyorum bir bölüme denedim üstüne authentic sürüp sildim ve bu hologramlar kayboldu ışık ile kontrol ediyorum kiwamiden memnunum ama bu olay beni biraz soğuttu açıkçası bunun gibi bir problem yaşayan varmı uygulamayıda az sürüyorum çok sürmüyorum acaba bez dolduğu için waxı tam olarak temizleyemiyor ve arabanın üstündeni kalıyor veya başka bir problemmi var araç siyah

2. saidkerem41

saidkerem41 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,368
    Ad - Soyad:
    Said Kerem Küçük
    Otomobil:
    Arabam yok
    Hocam authentic kullanmadım fakat,bir katı wax hologram bırakıyorsa waxın dağıtılmasında-yayılmasında veya silinmesinde sorun vardır. Ağır bir polisaj yapsanız hare bıraktı diyebilirsiniz ama bu bir boya koruyucu, o kabiliyette bir ürün değil.

Eğer bahsettiğim gibi ürünün uygulanması aşamasında bir hata olduysa, yani wax tam yedirilip silinemediyse, bu izler yıkama ile; zamanla geçecektir. Birdahaki uygulamanızda daha az ürün kullanmaya dikkat edin. Bazen waxın fazla kullanılması bu sonuçları doğurabiliyor. Daha az ürün kullanarak ve iyi bir cila beziyle güzelce sildiğiniz takdirde bu izlerle birdaha karşılaşmayacağınızı umuyorum :)

Bu Sayfayı Paylaş