Detail Marketi

Sıfır Km Yeni Octavia Ppf Ve Seramik Kaplama

'Uygulama Fotoları Paylaşımı' forumunda thatsmyroad tarafından 10 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

Tags:
  1. thatsmyroad

thatsmyroad DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    441
    Ad - Soyad:
    ibrahim aslan
    Otomobil:
    Golf
    Merhaba İyi Forumlar,

Geçtiğimiz hafta dükkanımda yeni octavia'yı misafir ettim. Öncelikle araç tanıdık vesilesiyle ulaştığı için önceki tecrübelerime dayanarak müşterime bayide aracınıza hiçbirşey yapılmasın diyerek tembiledim. Perşembe günü aracımızı gidip teslim aldım. 40 km 'de iken.

Öncelikle ön yıkamasını yapıp demirtozu temizliği yaptım.Kil yapmaya gerek duymadım çünkü araç beklememiş zeminde hiçbir pütür yoktu iyice ovaladım :D Ardından güzelce kurutarak içeri aldım. Her yerini kontrol ederek hataları tespit edip 3d orbital ile koch chemie f6'yla çizikleri tamamen kaldırdım. Ve araca komple orbital ile koch chemie m3 geçtim. Ve ipa ile temizledim. Sonrasında aracın kumandası bile dahil olmak üzere Nasiol ZR53 ile koruma altına aldım. Ardından 1 gece geçtikten sonra cuma sabahı @S-Works Bayram abinin yanına gidip kaput far ve piano black'leri ppf ile koruma altına aldık. Cumadan sonra aracı tekrar dükkana getirip içerdeki tüm deri aksamlara colourlock deri kalkanı uyguladım. Sonrasıda app plakalarını takıp lastikleri sarp ile davlumbazları ile ada tedariğin lastik parlatıcısı ile parlatıp uygulamayı tamamladım ve akşam teslimat gerçekleştirdim.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Aynı gün içinde tabelamda montajlandı çok şükür :)

helim, kapetan ve EmirhanYigiter bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş