Detail Marketi

Shell Easy Clean Wheel Cleaner / Jant Temizleyicisi Incelemesi

'Jant ve Lastik Temizliği / Koruma' forumunda SubaruOutback tarafından 9 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

1. SubaruOutback

SubaruOutback Nano Ürün Uzmanı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3,083
    Ad - Soyad:
    Hakan Boxer
    Otomobil:
    Subaru
    Ürünü videoda da değindiğim gibi tesadüfen Koşuyolu Shell bayisinden temin edebildim. Her bayide bu ürünlerden bulunmuyor. Çok uzatmadan hemen ürünün özelliklerini sıralamak istiyorum.
    -pH değeri 8 ile 9 arasında bir yerlerde, dolayısıyla da şişede belirtildiği gibi asidik değil, nötr değil çok az bazik bir değere sahip. Dolayısıyla da güvenle kullanılabilecek bir ürün.
    -Gölgede bile uygulama yapsanız da, hava sıcaklığı 30 derece ve üzerinde ise malesef yüzeyde çok çabuk kuruyor. Bu nedenle de ya yüzeyi ay da fırçayı ıslatmanız lazım.
    Sıcak havada uygulama yapacaksanız yanınızda su dolu bir kova bulundurmanızda fayda var.
    -Kirlerin tamamını fırçasız çıkaramıyor illa fırça istiyor.
    -Kokusu var ile yok arasında.
    -Rengi bir tuhaf, açıkçası ilk defa bu renkte bir jant temizleyicisi ile karşılaştım.

Ben ürün ne yapabiliyor diye deneme yapmak adına kirli yüzeye ürünü boca ediyorum aslında bu tip ürünlerde yani illa fırça ile temizlik yapmanız gereken ürünlerde önce janttaki kirlerin kabasını basınçlı su ile almanızı sonra yüzeye ürünü sıkmanızı tavsiye ederim.

Fazlada konuyu uzatmadan videosunu buraya bırakıyorum :)

TheMachinist, mselver, akko ve 6 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş