Detail Marketi

Protech Plus Yeni Audi A6 Gyeon Mohs Seramik Kaplama

'Uygulama Fotoları Paylaşımı' forumunda thatsmyroad tarafından 6 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

1. thatsmyroad

thatsmyroad DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    451
    Ad - Soyad:
    ibrahim aslan
    Otomobil:
    Golf
    Herkese İyi Forumlar

Geçen hafta teslim aldığım A6'ımızı komple seramik ile şenlendirdim. Araç 160 KM'de muhtemelen bayide 1 kez yıkanmış daha sonrasında yoğunluktan dolayı alamamıştım. Araç sahibi sağolsun hiç yıkamamış tembilemiştim. Aracı garaja almadan önce ön yıkamasını yapıp demirtozu ve soft kil ile yüzeyi temizledim. Ardından normalde yapılması gereken Koch M3 yap ipa yap seramiğe geç olması lazımdı. Fakat görsellerde göreceksiniz 1 kere yıkanma ile boya ne kadar aşındırılıp çizilmiş. Bazı yerlerde igl f1 keçe üstüne koch f6 orbital ve koch m3 ile tüm aracı geçtikten sonra ipa temizliği sonrasında Gyeon Mohs yapıp panel panel ısıtma işlemi yaptım.Jantlara codetha ceramic coating wax yaptım. İçerisi tamamen auto finessede zaten :) Camlarda Nasiolda
    Buyrun görseller

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]Teşekkürler DetayMarketim[​IMG][​IMG][​IMG]
    Uygulama Sırası Böyleydi

EmirhanYigiter bunu beğendi.
  2. thatsmyroad

thatsmyroad DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    451
    Ad - Soyad:
    ibrahim aslan
    Otomobil:
    Golf
    Sıra Finallerde :)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Malesef hava yağmurlu olduğu için bu şekilde teslim ettim. Müşterim zaten boncuklamayı görünce bayıldı :D

saidkerem41 ve EmirhanYigiter bunu beğendi.
  3. saidkerem41

saidkerem41 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,368
    Ad - Soyad:
    Said Kerem Küçük
    Otomobil:
    Arabam yok
    Hocam ellerinize sağlık uygulama müthiş, yansımalar dehşet :)

Yalnız Audi gibi premium bir markanın bayisi bile, sıfır alınmış aracın daha ilk yıkamasında bu kadar çizik bırakabiliyor? 1 Milyon liralık arabaya da mı fırçayla giriştiniz yoksa vicdansızlar!

Bu Sayfayı Paylaş