Detail Marketi

Pasta,cila Ve Far Parlatma

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda Shampoo tarafından 30 Mart 2021 tarihinde açılan konu

1. Shampoo

Shampoo DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Murat KANSİRAN
    Otomobil:
    Arabam yok
    Merhaba arkadaşlar Adım Murat aranıza yani katıldım gerçi bayadır forumda dolaşıyorum fakat istediğim bilgileri edinemedim kafa karıştırıcı oldu biraz ben bu konu altında tam bir fikir sahibi olmak istiyorum öncelikle izmit'de bir oto yıkama dükkanımız var müşterimiz memnun fakat pasta cila işine de girmek istiyoruz elim bu tür makinalara alışkın daha önce polisaj makinasını kullanmışlığım var fakat bunu kullandığım yer genelde ahşap ürünleri idi o yüzden marka çok önemli değildi şuan Pasta, Cila taleplerimde çok oluyor. Biraz araştırdım fakat polisaj makinasından pek emin değilim almak istediğim makine Bosch GPO 14ce bundan daha iyisi var mıdır bilmiyorum
    pasta cila ürün olarak da Menzerna ile Maguiars arasında kalmıştım Menzerna'ya karar verdim almam gereken ürünleri eksiksiz bir şekilde bana liste yapabilir misiniz rica etsem ve nelere dikkat etmem gerektiğini şimdiden çok teşekkür ederim :)

2. edward

edward DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    232
    Ad - Soyad:
    Cn
    Otomobil:
    VW
    Rotary olarak bosch yerine dewalt bakabilirsiniz. Bence dewalt araştırın.

Shampoo bunu beğendi.
  3. Shampoo

Shampoo DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Murat KANSİRAN
    Otomobil:
    Arabam yok
    Araştıracam peki var mı aklınızda bir model ?

4. edward

edward DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    232
    Ad - Soyad:
    Cn
    Otomobil:
    VW
    Dewalt dwp849x

Shampoo bunu beğendi.
  5. GokHun

GokHun DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Uylu
    Otomobil:
    Peugeot
    genelde dewalt ya da makita kullanılıyor Pasta markası olarak Türkiye'de en çok kullanılan Menzerna'dır eksileri de var artıları da mesela toz yapar toz yapamyan olarak yeşl etiketliler var ancak daha fazla verip almaya gerek yok ikinci marka Koch Chemie dir.Menzerna aldığınıza göre şöyle bir detay daha vereyim 400 uyguladıktan sonra mutlaka ipa ile silin ki zaten biliyorsunuzdur daha sonra 2500 atın mutlaka bunu yapmayıp direk 3500 ya da 3800 uygularsanız 400 ün bıraktığı çizikler zamanla geri gelmeye başlar

Bu Sayfayı Paylaş