Detail Marketi

Parlayan Direksiyon Temizliği Ve Iç Piano Black Çizik Giderme

'İç Temizlik/Koruma' forumunda umut777 tarafından 7 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. umut777

umut777 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Umut Yüksel
    Otomobil:
    Opel
    Merhabalar,

Astra K aracımın direksiyonu çok parlak gözüküyor ve yağlı hissiyat vermeye başladı bu beni çok rahatsız ediyor. Aracımı detailing atolyesine bırakmaya vakit bulamıyorum. Pek anlamasamda bu işe girişmeyi düşünüyorum. Bazı videolarda APC ile temizlendiğini gördüm. Sonra buralarda yanlış bir uygulama olduğunu duydum. Ama tam olarak en sağlıklı uygulamanın nasıl olduğunu anlayamadım. Birde bu direksiyon temizliğinden sonra ilk günkü haline dönermi? Bu işlerden anlayan üstatlardan tavsiyeler bekliyorum. Ve son olarakta içteki piano blacklerdeki çiziklerin Meguiars Plastx ile temizlendiğini duydum. Doğru bir uygulama mıdır? İşin inceliklerini söyleyebilirseniz sevinirim.

2. D_G

D_G DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    22
    Ad - Soyad:
    DG
    Otomobil:
    Astra
    merhaba. deri temizleyicileri ve fırçaları var direksiyon için ondan öneririm ama buzamana kadar hiç deri parlatmadğm için bilmiyorum ne ürün kullanılır. piano trimleride ben söktüm evde manzerna one step ile polisaj yaptım sonra geri taktım ama en kısa zamanda folyolicam. plastixde işe yarar o güzel parlatıyor

umut777 bunu beğendi.
  3. 00serkan4300

00serkan4300 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    78
    Ad - Soyad:
    serkan kol
    Otomobil:
    Skoda
    Merhaba ben direksiyonu 1 kez valetpro apc ve fırca ile temizledim. Ufaktan aşınan yerler belirginlesti.bu yuzden elimde özel deri ürünü de olmadığından arada spritz i beze sıkarak direksiyonu şöyle bir silerek bırakıyorum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umut777 bunu beğendi.
  4. cerrah

cerrah DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    638
    Ad - Soyad:
    ilker özel
    Otomobil:
    Mercedes
  5. edward

edward DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    234
    Ad - Soyad:
    Cn
    Otomobil:
    VW
    Temizlediginizde evet yaglı ve parlak görüntü gidiyor direksiyon matlaşıyor ama bu seferde yıpranan yerler ortaya çıkıyor böyle hafiften döküntü tarzında yerler varsa belli oluyor.

6. GöKHaN 35

GöKHaN 35 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    82
    Ad - Soyad:
    Gökhan
    Otomobil:
    Opel
    Piano black trimler maalesef çok kolay çiziliyor :((

PlastX kullanan var mı ?

Bu Sayfayı Paylaş