Detail Marketi

Koch Chemie H9.01 Aşindirici Kalin Pasta Fikir Alişverişi

'Ottomix' forumunda Ottomix tarafından 6 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

?

KOCH CHEMİE H9.01 İ KULLANDINIZMI?

1. EVET

2. HAYIR

3. ÜRÜNE ULAŞAMADIM

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Ottomix

Ottomix DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    Burakcan altuntaş
    Otomobil:
    BMW
    BU BAŞLIKTA KOCH CHEMİE GRUBU PROFESYONEL UYGULAMA EKİPMANLARININ TANITIMI VE UYGULAMA AŞAMALARI PAYLAŞILACAKTIR. SİZDE FİKİRLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIRSANIZ MUTLU OLURUZ...
    KOCH CHEMİE H9.01 HEAVY CUT ÇİZİK GİDERİCİ KALIN PASTA
    KESİM:9.0
    PARLAKLIK:5.0
    ÜRÜN ÇIKALI ORTALAMA 1 SENE OLSADA PİYASAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPIP RAFLARDA YERİNİ ALDI. ÜRÜNÜN EN ÇOK BEĞENİLEN ÖZELLİĞİ KOKU VE TOZUN YOK DENECEK KADAR AZ OLMASIDIR. GERİ DÖNÜŞLERDE ALDIĞIMIZ EN BÜYÜK ŞİKAYET İSE KARŞILAŞTIRMA YAPILDIĞINDA ÇİZİK ALMADA DAHA GEÇ ÇALIŞMASIYDI. KOCH CHEMİE FİRMASI BU SORUNU KISA TÜYLÜ KEÇE İLE ÇÖZDÜ. ŞİMDİ KOCH CHEMİE H9.01 KULLANAN UYGULAMACI ARKADAŞLARDAN ALDIĞIMIZ GERİ DÖNÜŞLER TEK KATTA YETERLİ PARLAKLIĞA ULAŞTIĞI SERT VERNİKLİ DEDİĞİMİZ ÖZELLİKLE ALMAN GRUBUNDA ÇOK RAHAT ÇİZİK ALDIĞI HELE BİRDE ARA KATI F6.01 VARKİ ANLATMAYA DOYAMIYORLAR. ŞİŞEYE BAKTIĞIMIZ ZAMAN SADE VE ŞIK BİR TASARIMI VAR KODLAMADA BİRAZ SIKINTI YAŞASAKTA ASLINDA MÜŞTERİ AÇISINDAN BAKILDIĞINDA DAHA PROFESYONEL BİR DURUŞU VAR. ÜRÜNÜN BİR ARTISIDA HER TÜRLÜ İPA-YÜZEY TEMİZLEME TESTİNE AÇIK OLMALARI. TABİKİ ÜRÜNÜN DOĞRUSU VE YANLIŞLARINI KIYASLAYARAK. KOCH CHEMİE H8 KULLANAN ARKADAŞLARIN BU ÜRÜNE KARŞI ÖN YARGILARINI KALDIRIP DENEMELERİNİ TAVSİYE EDERİZ.
    -SİZİNDE BİZİMLE FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUZ.

2. AKIN17

AKIN17 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad - Soyad:
    Kamuran
    Otomobil:
    Arabam yok
    İş yerinde kullandığım marka. Çok güzel, çok beğeniyorum. Sırasıyla H802-M201-P201 kullanınca elde ettiğim kayganlığı, seramik kaplama yapınca alamıyorum :) Şiddetle tavsiye ederim Koch Chemie grubunu.

3. Marjinal

Marjinal DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Serdar Türkan
    Otomobil:
    Ford
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum .

4. lordofthelions

lordofthelions DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad - Soyad:
    Tuncay
    Otomobil:
    VW
    neden tavsiye etmediğinizi öğrenebilirmiyiz?

5. Kuntay01

Kuntay01 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    Kuntay yiğit
    Otomobil:
    Ford

6. Kuntay01

Kuntay01 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    Kuntay yiğit
    Otomobil:
    Ford
    Ürünü henüz kullanmadım ama kullanabilmeyi isterdim. H8'In gelişmiş versiyonu olarak çıktığını biliyorum.Lakin fiyatına baktığımda çok abartı bir pahalılığının olması üründen uzak durup muadili ürünlere yönlendiriyor beni. Bir litrelik bir pastanın fiyatının 220 lira ve üzerinde bir fiyatla pazarlaması bence oldukça abartılı bir durum.

7. Velar_detailing

Velar_detailing DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Sercan vardar
    Otomobil:
    Peugeot
    Urun gayet basarili. Cizik almasi guzel ,hare hologram dusuk . Yagli yapisi sayesinde ufak findik tanesi urunle 20x20 cm lik alani calisa biliyorsunuz. Urun yuzeyden kaybolmadigi icin cizikleri alana kadar devam edebiliyorsunuz.

Fiyat politikasina girersek urun pahalimi tartisilir.
    Urun kullaniminda diger firma urunlerine gore az tuketim oldugu icin aslinda ayni fiyatlara denk geliyor.

8. GRAFTT

GRAFTT DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    Erkan
    Otomobil:
    Renault
    Merhabalar, Aslında bu tarz ürünlerin en büyük handikapı tester ların sunulmaması. Bu işlerle aşına olanlar için küçük paketlerde satılanların fiyatlarının yüksek olması, büyük 1 lt gibi olanların fiyatlarının cazip olması ama alıp kullanıpta memnun kalmayınca ürünün bekleme kulubesinde yerini alması oluyor. Dövizin yükselmesiyle bu ürünün 1 litresinin 250 tl den aşağı olmaması kuşkulu yaklaşım doğuruyor.
    Malzeme temin ettiğimiz yere gittiğimizde satıcı kişi samimi yaklaşımla X ürünü öneriyor ama memnun kalmazsam zaten geri almayacak olması daha önceden kullanılan memnun kalınan ürüne teşfik ediyor.

Şahsen H9.01 videolarını bolca izlememe rağmen yinede içimde tereddüt var, Ya memnun kalmazsam diyerekten bildiğin üründen şaşma diyor içimdeki bir ses ve yine X markanın X ürününü tercih ediyorum. Testerlar ücretli olsun, ama tüketici tarafından X markanın testerı olması o markanın ürününe ne kadar güvendiğinin ispatı niteliğindedir nezlimde.

9. thatsmyroad

thatsmyroad DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    431
    Ad - Soyad:
    ibrahim aslan
    Otomobil:
    Golf
    Finish'i diğer markalara göre harika fakat bir kaç kere ipayla geri dönüşler olduğunu gördükten sonra 2. şişeden sonra bıraktım.

10. Unarmedpower

Unarmedpower DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    472
    Ad - Soyad:
    Ömer atmaca
    Otomobil:
    Renault
    İpa ile geri dönüş alan bir çok kişi mevcut

11. uzeyir

uzeyir DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Üzeyir akpınar
    Otomobil:
    Arabam yok
    Peki son durum nedir sonuç olarak hayır mı diyoruz

12. ViraCarCare

ViraCarCare DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    Ahmet SİNEMACI
    Otomobil:
    Renault
    X pasta grubu ile çalışıyorduk. Koch Chemie ile tanışıp ürünü Adana'ya kargoyla getirttim. Ürünün yağlı olması çalışma süresini uzatıyor buda güzel bir durum. H9 veya H8 üzerine F6 kombinasyonu sonrası M3 ile neredeyse olmayan hare hologram i yok ettiğinizde gerçekten muazzam bir sonuç oluyor. Müşterilerimizin memnuniyetini geri dönüşleri çok iyi .

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş