Detail Marketi

Klpro Hakkında Bilgi Verecek Olan?

'Polisaj Makineleri' forumunda Onur0127 tarafından 7 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. Onur0127

Onur0127 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Onur GEÇİOĞLU
    Otomobil:
    Toyota
    Alternatif ürün tavsiyesi olan var mı arkadaşlar?

2. allper

allper DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    28
    Ad - Soyad:
    Alper Turgut
    Otomobil:
    VW
    Selamlar yeni üyeyim o yüzden anca cevap verebiliyorum direk sen görmezsen başkasına ufak bir fayda olabilir klpro nun orbital klj7171 olan 150mm makinesini aldım henüz 2 kere kullandım öncedende farklı bir cihaz ile tecrübem yok ama yinede ufak bşyler söylemeye çalışayım. 90w lık salak cihazları saymazsak orbital anlamda fiyat bazında zaten sadece 2 ürün kalıyor diğer sunır 2binleri buluyor yerli üretim olduğundan fabrika satış liste fiyatı 120$ ben tam dövizin yükseldiği dönemde karar verip aldım 520tl den bakıp 4-5 gün içinde 590tl oldu ve ya şimdi aldım yada hayatım boyunca zor diyip sipariş verdin aynı günün akşamında 650 lere çıktı geçenlerde 800tl lik fiyat bile gördüm.
    Kalite olarak gayet dayanıklı sağlam izlenimi veriyor. Zaten hem orbital olması hemde benim tedbirli kullanmamdan özellikle asıl baş belası kılcal çizikleri amaçlamıştım bu konuda iyi makine. Kutununinden çıkan süngere kesinlikle güvenmeyin daha ilk ön kaporta bitimiyle parçalanıp gitti mutlaka bilfiğiniz farklı bir polisaj süngeri ile yola çıkın. Üst üste prof olarak çakıştırıp ısınma problemi nasıl olur bilemiyorum ama tek araba için zamana yaya yaya kullanıldığında sorun teşkil etmez. En azından bende etmedi. Yüksek devire çıkıldığında metelik bir sarsıntı ve sürtme sesi geliyor deiğüm gibi öncesinde farklı bir makine kullanmadığımdan bekadar anormal bilemedim asıl işle alakasız olsada (polisaj değil sanayide taşlama türü makine kullanan usta) bir kaç kişi normaldir dedi. Kalın çizikler biraz zahmetli doğru keçe ile doğru işlem tecrübesi ve yoğun işlem gerektirir oda orbitallerin normal işleyişi. Ama fiyat kalite bazında en azından kılcal çizikler ve hızlı güzel cila uygulamak için güzel makine.

builder ve mselver bunu beğendi.
  3. informatiker

informatiker DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    253
    Ad - Soyad:
    Nurettin
    Otomobil:
    Jetta

Bu Sayfayı Paylaş