Detail Marketi

Katı Cilanın Üstüne Sıvı Cila Uygulanırmı?

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda Tolga87 tarafından 1 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. Tolga87

Tolga87 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Tolga alagöz
    Otomobil:
    Peugeot
    Merhabalar aranıza yeni katıldım kendi çapımda arabama iyi bakmaya çalışıyorum.sizlere sorum şu yönde olacak elimde soft99 fussonun waxı var bu waxın uzun ömürlü olması için turtle waxın nano waxını aldım fussodan sonra turtle waxı uygulasam yararı ya da zararı olurmu birde uygularsam ne kadar süre beklemem gerekiyor cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

2. Mentalfeed

Mentalfeed DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    213
    Ad - Soyad:
    Hursit
    Otomobil:
    VW
    Oncelikle kendinizi tanitmalisiniz forum icerisinde
    Uygulamayi zaten duzgun yaptiysaniz ve gerektigi gibi bakacaksaniz araciniza fusso min 3 ay sizi idare eder. Bununda ustunde bir dayanim istiyorsaniz kullanacaginiz urun bir sivi cila degil guclu bir sealant dir. O dahi kesmezse sersmiktir. Turtle markasinin ice serisi guzel derler hep. Bence turtleyi birilerine hediye edin. Bunu elinizde fusso oldugunu soylediginiz icin yazdim ;)
    Ha evet soruyu atladim bir zarari olmaz sadece fussoyu golgeler turtlenin varsa bir dayanimi o da zayiflar. Geriye kalan kullanim talimatlari uzerinde yaziyordur. Beklemeniz gereken sure vs. Ama genelde en az 5 dk en fazla 2 gun beklenir. Talimatlarina bir bakin bence
    Selametle

3. ibeck

ibeck Moderatör

Alınan Beğeniler:
    539
    Ad - Soyad:
    A K
    Otomobil:
    Chevrolet
    Ürünleri üst üste uygularken alt tabakaya sentetik olan, sealant diye geçen ürünü, üst tabakaya doğal carnauba olan ürünü uygulayın. Sealant üstüne başka bir sealant alttakini söker. Elinizde Fusso var gayet başarılı bir wax onun üstüne aynı firmanın Soft99 Authentic Wax öneririm.

4. Tolga87

Tolga87 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Tolga alagöz
    Otomobil:
    Peugeot
    Yani şunu mu anlamalıyım fussonun üzerine turtle wax carnabua uygulayabilirim.Fusso olan katmana bir zarar vermez

5. ok471

ok471 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    149
    Ad - Soyad:
    cenk emre
    Otomobil:
    Peugeot
    Arkadaşımız önce kendinizi tanıtsanız demiş , bir kaç cümle ile forum ahalisine " merhaba " demeniz genel / geçer dir burada. Yani bizim için bilgi paylaşımından ziyade dostluk ve muhabbet ortamıdır aslolan.

Honda Fit, mselver ve Mentalfeed bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş