Detail Marketi

Karar Için Son Yorumlarınızı Rica Edelim

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda okaysen tarafından 17 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. okaysen

okaysen DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    Okay ŞEN
    Otomobil:
    Opel
    Arkadaşlar forumun neredeyse tamamını okudum, çok değerli görüşleriniz için teşekkürler. Elimde yatkın olduğu için bir makina alıp kendim ufaktan bir çeyiz düzmenin daha keyifli olacağı kanaatindeyim. Yeni başlayacağım için de makinaya rupes ya da flex gibi üst kaliteyle başlamayayım diyorum. Güncel fiyatlarla catpower ile einhell 270-300 tl aralığında, benim gibi acemi gözüyle baktığınızda hangisini tercih ederdiniz? Yorumlarınıza göre siparişi vereceğim :)

2. Ercan Balbay

Ercan Balbay M U L T I J E T DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    462
    Ad - Soyad:
    Ercan BALBAY
    Otomobil:
    Opel
    Ben yıllar önce soma marka makita çakması bir ürün almıştım :) 10 sene oldu hala kullanıyorum. Eğer bu işi profesyonel olarak her gün her hafta yapmayacaksanız söylediğiniz iki modelde fazlasıyla yeter

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

okaysen bunu beğendi.
  3. ottomano

ottomano DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    855
    Ad - Soyad:
    Can
    Otomobil:
    BMW
    ben de makine arayisindayim, 100 eurodan fazla vermek istemiyorum, daha karar vermedim, soylediklerinizin icin de einhell'in adini sanki daha cok duydum gibi...

okaysen bunu beğendi.
  4. brkpls

brkpls DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,047
    Ad - Soyad:
    burak
    Otomobil:
    VW
    ben 8 yildir attlas att180 polisaj makinesini kullaniyorum henuz komurleri bile degismedi , makinenin tek sorunu biraz agir olmasi bundan dolayi insani biraz yoruyor ,
    menzernanin polisaj urunlerini tavsiye ederim ,
    hcc400 , 2500 elinizin altinda olsun .
    pedlerdende 3 farkli sertlikte kaliteli pedlerden edinin. ben 3min pedlerini uzun sure kullandim gayet guzel

southbridge ve okaysen bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş