Detail Marketi

Islak kuru vakum önerisi?

'Halı Yık-Islak\Kuru Süp-Buhar Mak.vs' forumunda leche tarafından 29 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. leche

leche DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Ozgur Duman
    Otomobil:
    Polo
    Arkadaşlar merhabalar,

Evimizdeki eski tip süpürge bozuldu.Ben de hazır yenisini almışken arabanın döşemelerini vs temizleyebileceğim, ilaç kullandığımda fazla sıvıyı koltuklardan çekebileceğim bir makine alalım dedim.Fakat kesin sonuçlara ulaşamadım.Piyasada 2 veya 3 motorlu sanayi tipi ıslak kuru vakumlar var fakat fiyatları 1000tl civarı ve ürünler çok büyük ve ağırlar.1 metre yükseklik ve 30 kg civarı ağırlıkları var.Dolayısıyla portatif ürünler değiller evde valide temizlik yaparken de çok zor olur =).Dolayısıyla bu konuda size danışmak istedim.Kullanıp memnun olduğunuz veya tavsiye edebileceğiniz ürünler var mıdır?Demin anlattıklarıma göre portatif olmaları gerekiyor dediğim gibi 1 metre boyunda ve 30 kg ağırlığında bir makina ile temizlik yapmak ve makinayı taşımak zor bir iş.Herkese teşekkür ederim, iyi akşamlar.

2. samet59"

samet59" Astra G Manyağı :) DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad - Soyad:
    samet
    Otomobil:
    Renault
    aynı durumdayım ve konuyu takipteyim bakalım neler gelecek benim için su çeksin ucuz olsun yeter zaten iyice ev hanımına bağladım şimdi tam olsun :D

3. cavador

cavador DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Kaan
    Otomobil:
    Markanızı seçiniz

Aynen su çeksin ucuz olsun porttaif olsun

4. mertovic

mertovic DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    mert
    Otomobil:
    Markanızı seçiniz
    bence ucuza kaçmayın en iyisi olsun 1 kere olsun daha sonra iyi işlev olmayınca aldıgınız üründe çöp oluyor

5. casper73

casper73 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    bahri
    THOMAS marka ürünlerine bi bakın.
    kaliteli istiyorsanız eğer. yok ucuz derseniz ARNICA ,FANTOM v.s muadil ürünler işinizi görür rahatlıkla

6. leche

leche DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Ozgur Duman
    Otomobil:
    Polo
    Arkadaşlar linkteki ürün bir elektrik süpürgesi.Fakat Toz haznesine su dolduruyoruz ve tozu suyun içine çekiyor.Suyun motora kaçmasını engellemek için ise bir filtresi var.Acaba koltukları hafif ıslattıktan sonra suyunu çekmek için bu ürünü kullanamaz mıyım?Mantıken düşündüğümde mümkün gibi geldi su filtresine sahip olmasından dolayı. =) Fikirlerinizi bekliyorum.

Philips FC8950/01 2000W Su Filtreli+Triactive Başlıklı Elektirikli Süpürge - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

7. alperuzi

alperuzi DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad - Soyad:
    Alper
    Otomobil:
    Alfa Romeo
    bu konuda amerika kıtasında Shop Vac markası bir numaradır.

8. ozgurs

ozgurs dt meraklısı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    24
    Ad - Soyad:
    özgür
    Otomobil:
    Renault
    ev için philips marathon 9225 aldım. çekişi mükemmel. f/p olarak en iyisi bu. araba için de hoover ın şarjlı ıslak kurularından almayı düşünüyorum. ama black&deckerın 18v şarjlısı da çekiş gücü ile cezbetti geçen elektroworld de denediğimde... şarjlı için kararsız kaldım yani...

Bu Sayfayı Paylaş