Detail Marketi

Ilk Uygulayıcıya Tavsiye

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda eryqt tarafından 23 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. eryqt

eryqt DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad - Soyad:
    İsmail Eryiğit BALAMAZ
    Otomobil:
    Honda
    Arkadaşlar forumu ilgiyle takip edip, benim kadar cesaretsiz ve kararsız olan başka üye varmı bilmiyorum :)

1 Yıl önce aldığım zr53 marka seramik kaplamayı(Kil+İpa)aracıma uygulama yada uygulamama konusunda 1 yıldır kararsızım ve sonucu ne olursa olsun bu işi bu hafta sonu yapacağım.

Tüm üyelere sorum El ile uygulayabileceğim,aşındırıcık düzeyi az ve finish işlemi(anladığım kadarıyla daha ince bir pastayla hare giderme) istemeyecek bir pasta ürünü önerisi istiyorum. Bir yerden başlamak ve hataları görmek lazım :) gtechniq P1 alacaktım ama erdemboyada tükendi bana seramik öncesi kullanıma uygun muhadil bir ürün önerebilir misiniz. Hemen sipariş edeceğim. Şimdiden teşekkürler Bu arada aracım Mavi renkli Honda Jazz 2006 Model

2. can26

can26 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    340
    Ad - Soyad:
    Can Atakan
    Otomobil:
    Passat
    El ile istediğiniz sonuca ulaşmanız ne yazık ki mümkün değil :)

3. AdanaDetailing

AdanaDetailing Sponsor

Alınan Beğeniler:
    161
    Ad - Soyad:
    Mahmut MARULDALI
    Otomobil:
    Audi
    El ile çizik almak mümkün değil el ile dolgu özelliği olan pastalar biraz iş görse de uygulayacağınız korumanın altına bu pastalar uygun değil .

Benim zr53 için bir kaç tavsiyem olacak .

Aracın çok iyi kurutulması lazım kapı kolu , logo ve yazı araları gibi yerlerden gelecek tek damla su aracınıza zımpara yapmanıza neden olabilir . Suyu geçtim terinizin araç üzerine damlaması bile sıkıntı yaratır .

Ürünü küçük alanlar içinde uygulayın örnek kapıları 4 parçaya bölmeniz ideal .

Tavsiyem bu sıralar uygulamayın havaların biraz soğumasını bekleyin ürün zaten uygulaması zor sıcakta uygulamak çok daha zor oluyor .

can26 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş