Detail Marketi

Ilk Polisaj Için Tavsiyeler

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda cct760 tarafından 5 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. cct760

cct760 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad - Soyad:
    CAN
    Otomobil:
    Ford
    Arkadaşlar hepinize kolay gelsin bugüne kadar gerek sizlere gerek detailing işi ile uğraşanlar sorularımı çok cevapladınız. Ben menzernanın 400-2500 ve 3800 pastaları ve scholl conceptsin pedleri ile yapacaktım bu işi makinemde bosch gpo 14 ce olacaktk. Makine tercihim hala aynı bu fiyatlara farklı tavsiyesi olanlar varsa alayım. Şu an ki seçimim şu şekilde koch chemie heavy cut, f05 ve hare alıcısı yine 3 adımda polisaj tekniğini kullanacağım. Ürünlerin tamamı koch chemi bu hafta siparişini vereceğim. Ped olarakta kafamda koch chemie nin yine kendi pastalarına uygun pedleri var ama scholl concepts mi kullansam diye kafamda sorular var. Kil olarak valetPRO mavi kil tercih edeceğim. Demirtozu sökücü olarak autoglym magma kullanacağım ve üstüne gyeon seramik kaplama yapacağım değerli detailingci arkadaşlar tavsiyeleriniz nelerdir. Yani ped olarak scholl mü koch mu? Herkesin yorumunu bekliyorum. Aracım ford focus 3 makyajlı 2015. Boyayı bilenler bilir Manyetik gri koyu bir renk her hatayı belli ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş