Detail Marketi

Güneş Yanıkları Için Tedavi

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda 2n222 tarafından 25 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. 2n222

2n222 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    18
    Ad - Soyad:
    yavuz
    Otomobil:
    Honda
  2. brkpls

brkpls DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,092
    Ad - Soyad:
    burak
    Otomobil:
    VW
    Bu sekilde bir islem gecici cozum olur , sprey verniklerde sertlestirici bulunmaz bu nedenle cok saglam bir is yapilamaz , ornegin tazzikli suyu vernik attiginiz yere tuttunuzda kolayca deforme olur , polisaj yaptiginizda da kolayca deforme olur , uzun omurlu bir islem yapmak istiyorsaniz sprey vernik ile pek mumkun degil , yurtdisinda icinde ekstradan sertlestirici bulunan ve boyama isleminden once tup icersinde karismaya elverisli ayri hazneli sprey vernikler var ancak ulkemizde ben hic rastlamadim eger onlardan temin edebilirseniz saglam ve uzun omurlu bir islem yapabilursiniz

2n222 bunu beğendi.
  3. emirhancakir

emirhancakir DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    37
    Ad - Soyad:
    Emirhan Çakır
    Otomobil:
    Hyundai
    Boya atılmadan vernik hiç bir şekilde atılmaz. Aracı daha da rezil etmek istemiyorsanız ellemeyin. Boya atılmadan, yanık bölgelere vernik atarsanız geri kalkar içinde sertleştirici olsa bile.

Boya yapıldıktan 10dk sonra vernik atılmalı bu havalarda. Boya ıslakken atılır ki vernik boyaya yapışsın ve kalkmasın. Bu işin taktiği buymuş, ben de arkadaşın aracını boyarken ustamdan yardım aldım ve anlattı. Milletin arabasında ki vernik atmalarının sebebi de hep bu yüzdenmiş işte. Tutturabilirlerse millete orjinal orjinal güneş yanığı diye tutturuyorlar, lokal vernik yamasını ve atmasını :)

builder ve 2n222 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş