Detail Marketi

Golf 4 Için Güncel Paspas Tavsiyeleri Alabilir Miyim?

'Teknik Bilgi Paylaşımı' forumunda leche tarafından 6 Ekim 2021 tarihinde açılan konu

1. leche

leche DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Ozgur Duman
    Otomobil:
    Polo
    Arkadaşlar selamlar.Golf 4 kasa aracım için kaliteli bir havuzlu kauçuk paspas seti alacağım.Forumu ve farklı kaynakları bir süre araştırdım.L.locker markayı forumda da kullanıp çok memnun olan arkadaşları gördüm.Fakat şöyle bir sorun var ki, son zamanlarla teradikle ilgili bir sorun var diye tahmin ediyorum çünkü bu markanın setini internette bulamadım.Bunun dışında Sahler marka iyi diye gördüm ve o markayı araştırdım fakat onların da golf 4 kasaya uygun seti üretilmiyor sanırım.Sizlere iki sorum olacaktı

-L.Locker markayı bulabileceğim bir yer bilen var mı acaba?
    -Bulamamak durumunda başka marka önerilerine açığım kullanıp memnun kaldığınız paspas markalarını yazabilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler.

2. garbis

garbis DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    64
    Ad - Soyad:
    GALİP ARASOĞLU
    Otomobil:
    Opel
    Ben rizline marka kullanıyorum. Yaklaşık 4 yıl oldu. Koku , deformasyon yönünden hiçbir sorun yok.

3. leche

leche DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Ozgur Duman
    Otomobil:
    Polo
    Teşekkür ederim.Hocam sizin araç da golf 4 mü?Benim araçta hem ön hem arka paspalar için klips var.Acaba Rizline da da klipler mevcut mudur diye soruyorum.

4. garbis

garbis DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    64
    Ad - Soyad:
    GALİP ARASOĞLU
    Otomobil:
    Opel
    Benim aracım opel astra. Klips konusunda endişe etme orijinal ile birebir uyumlu paspaslar.

leche bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş