Detail Marketi


Forumda Sponsorluk ve İletişim

'Forum Kuralları' forumunda lrfan tarafından 26 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. lrfan

  lrfan Forum Admin Yönetici

  Katılım:
  29 Mart 2009
  Mesaj:
  23,838
  Alınan Beğeniler:
  623
  Şehir:
  .:34:.
  Ad - Soyad:
  lrfan
  Otomobil:
  Golf
  Uzun süredir forumumuzda sponsorluk sistemi faal durumda. Bunu forumda satış-reklam vb. faaliyetleri düzene sokmak için adapte ettik. Gelen taleplere göre muhtelif kombinasyonları deniyoruz. Zaman içinde değişik uygulamaları devreye soktuk, amaç forumu üyelere en faydalı hale getirmektir. Halen de en iyi şekli bulmak için arayış içindeyiz, önerileri değerlendiriyoruz.

  Bu forumdan ve detailing işlerinden bugüne dek kuruş kazanmadık, zaten hepimiz hobimiz için bolca masraf yapıyoruz. Bu forumdan gelen para forum masrafları (hosting, alan adı, muhasebe, işletme vb.), vergiler (KDV, gelir vergisi, stopaj, damga vs.) gibi kalemlere gidiyor. Forum adına her şeyin kayıtlı olması, forumun kendini çevirebilmesi bizler için yeterlidir. Sponsorluk konusunda asıl amaç üyenin faydasıdır (kampanyalar, indirimler, buluşmalar, minik sürprizler)

  Özelden ve genelden gelen sorular üzerine buradan da açıkça belirtmekte fayda gördük. Forum üzerinden tanıtım, reklam, satış vb. faaliyetler için mevcut 3 paket var. Ana Sponsor, Sponsor ve Premium Üye. Hepsinin değişik kapsamları var.

  Detaylar için http://www.detailturkey.net/sponsors/Sponsorluk_Dosyasi.pdf

  Sponsorluk konusunda kafanıza takılan soru ve sorunları özel mesaj yoluyla bana yazabilirsiniz.

  lrfan
   

Bu Sayfayı Paylaş