Detail Marketi

Feynlab Ve Matrix Micro-coatings Ziyareti

'Teknik Bilgi Paylaşımı' forumunda lrfan tarafından 12 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. lrfan

lrfan Forum Admin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    731
    Ad - Soyad:
    lrfan
    Otomobil:
    Skoda
    Bir vesile ile tanıştığım firma yetkilileri ile dün bir araya gelme fırsatı bulunca ziyaretlerine gittim, sıcak bir sohbet ettik. ABD üretimi bu markalarla forumdaki arkadaşların bir kısmının bilgi sahibi olduğunu da öğrendim. Son kullanıcı için sunulan çok az ürün var, daha ziyade uygulama merkezlerine bayilik üzerinden ürün veriyorlar. @Filmandfoil

Özelikle Feynlab markasının dairesel çizikleri kendi kendini (sıcaklık ile aktive olarak) tamir eden ürünü gerçekten dikkat çekici. Bu ürünü kendi instagram hesaplarında da kendi çektikleri kliplerle göstermişler. Matrix markasının nano ürünlerini de merak etmiyor değilim.

Tel fırça ile çizip sıcak hava ile kendi kendini düzeltmesi
    https://www.instagram.com/p/Bs5Sw2Jlz8Z/

https://www.instagram.com/feynlabturkiye/

Oya Hn., Metin Bey ve Sezer Bey bizlere baharla beraber kendi mekanlarında (Kısıklı, Üsküdar) bir buluşma önerdiler. Kendi gözlerimizle ürünleri görmek, hurda panellerde denemek, test etmek güzel olacaktır.

İstanbul'da epeydir toplanmıyorduk, bahaneyle bir araya gelir biriken konuları sohbetle eritiriz :)

Sağlıcakla kalın!

Son düzenleme: 12 Şubat 2020
    ok471, Ersin C, SubaruOutback ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. SubaruOutback

SubaruOutback Nano Ürün Uzmanı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    3,065
    Ad - Soyad:
    Hakan Boxer
    Otomobil:
    Subaru
    Yurt dışında son kullanıcı için seçenek bol ama burada bayilere ürün satmayı tercih etmişler.

lrfan ve tolu_en bunu beğendi.
  3. lrfan

lrfan Forum Admin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    731
    Ad - Soyad:
    lrfan
    Otomobil:
    Skoda
    Her iki yolunda farklı avantaj-dezavantajları var, aslında son kullanıcı için light bir ürün neden olmasın diye sordum onlara, belki düşünebilirler. Buluşmada hep beraber baskı yaparız :)

4. S-Works

S-Works DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,335
    Ad - Soyad:
    Bayram BAŞKAYA
    Otomobil:
    Dacia
    İlk getirdikleri zaman görüşmüştüm. Sadece kendilerinin uygulayacaklarını söylemişlerdi. Daha önce yurt dışı videolarına denk geliyordum. İddiali ve iddiasını yerine getiren bir ürün olarak biliyorum.

lrfan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş