Detail Marketi

Divortex

'Divortex Genel' forumunda Divortex tarafından 3 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. Divortex

Divortex Ana Sponsor Ana Sponsor

Alınan Beğeniler:
    32
    Ad - Soyad:
    Tuncay Korkmaz
    Otomobil:
    Mercedes
    Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bi zamandır forum sponsorluğu yapmaktayız fakat iş yoğunluğu vs. sebebiyle forumu aktif olarak kullanamadık.
    Bugünden itibaren detailturkey.com'da aktif olarak sizler ile birlikte olacağız.
    Yakın zamanda kendi bünyemizde bir Detail merkezide açtık.Herşey yolunda giderse sizlerle detail merkezimizde bir tanışma etkinliğide yapmayı planlıyoruz.

Aklınızda kalan,deneyip memnun kalmadığınız,gelişmesini gerektiğini düşündüğünüz vs. tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

Bizi instagram'da takip de edebilirsiniz orda da güzel etkinliklerimiz olacak: instagram/divortexonline

Ayrıca İstanbul/Bostancı'da "AutoCher" konseptiyle Divortex,3D,Menzerna,Liqui Moly,Stp,Autoglym gibi markaların satışını yaptığımız bir detail mağazamız bulunuyor.Gelip ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Sizlerle yeni bir yolculuğa çıkıyoruz,ürünlermizin ve hizmetimizin kalitesini sizlerle tanıştırmak istiyoruz.

Teşekkürler...

2. ysnakrs

ysnakrs DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    108
    Ad - Soyad:
    yasin
    Otomobil:
    Suzuki
    Seramik kaplama yaptırdığım aracım için kullanacağım şampuan ararken Divortex ile tanışmıştım, rookie seviyesinde bilgi & tercrübe sahibi oldugum için telefon açıp maruzatımı anlattığımda bana 20 dakika şampuan harici detailing hakkında bilgi veren, neyin ne oldugunu ve ne için kullanıldıgını anlatan Divortex çalışanı ki ismini hatırlamıyorum hala takdir ederim.

Aracım için Divortex WashBerry şampuan kullanıyorum, memnunum.
    Diğer ürünleri kullanmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak için mağazaya uğrayacağım, bilmiyordum iyi oldu.

Divortex bunu beğendi.
  3. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    89
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Malum markalar var iken onların seviyesine yaklaşsa dahi kullanıma değer, divortex marka hiç bir ürün kullanmadım ama alıp deneyeceğim, özellikle merak ettiğim ürünler demir tozu, şampuan ve ön yıkama şampuanları.

Birde sormak istediğim firma ve ürünler yerli mi?
    Ar-ge çalışmaları aktif olarak yapılıyor mu, yoksa ihtiyaç halinde mi başvuruluyor?

İnstagram hesabınızı takip ediyorum ama ürün kullanımı ve tanıtımına ağırlık verilse daha iyi olur. Nedir
    Ne işe yarar
    Nasıl kullanılır
    Ürünün kalıcılığı vb.

Kolay gelsin, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 4 Ekim 2019
  4. sorcares

sorcares DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Cüneyt Ergül
    Otomobil:
    Daihatsu
    Divortex alpha foam ph nötr cilalı benim baya bi ilgimi çekti fl de kir çıkarma ve cila performansını test edip burda paylaşmak lazım.Ben @Divortex kendilerine bişey sormak istiyorum,ph notr şampuan sıfır ph olarak mı anlamalıyız yoksa düşük (örn ph5) phlı mıdır? soru saçma gelebilir ama ph notr yazan biçok şampuan düşük ph lı şampuanlar aslında.

5. Divortex

Alınan Beğeniler:
    32
    Ad - Soyad:
    Tuncay Korkmaz
    Otomobil:
    Mercedes
    Hakan Bey Merhaba
    Ürünlerimiz %100 yerli üretim ve bundan büyük gurur duyuyoruz.
    Ar-ge çalışmalarımız kullanıcılardan gelen değerlendirmeler üzere şekilleniyor.Ekstra kendi çalışmalarımız da var örneğin yeni çıkan Blue Edition serimizde ürünlerimiz ciddi şekilde gelişti.Örneğin Red Storm(demir tozu temizleyeci) ürünümüzn kokusu hakkında bazı eleştiriler vardı.Yeni seride bu kokuyu azalttık.

Instagram hesabımıza gelince farkedeciğiniz son 4-5 paylaşımdır dediğiniz noktaları bizde değerlendirmeye başladık.Sizlerden gelen öneri ve eleştirileri dikkate alacağımızdan şüpheniz olmasın.

Hakankılıç bunu beğendi.
  6. Divortex

Alınan Beğeniler:
    32
    Ad - Soyad:
    Tuncay Korkmaz
    Otomobil:
    Mercedes
    Merhabalar,

Şampuanlar konusunda yakın zamanda forumda bi test videosu paylaşağız talimatlara uygun olarak sulandırlığında Ph Nötr(PH:7) olarak çıkacaktır.

7. okan702

okan702 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad - Soyad:
    okan yazmacılar
    Otomobil:
    Mercedes
    divortexin demir tozu spreyini kullanıyorum... gayet memnunun...

8. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    89
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Başka marka ürünlerle karşılaştırma şansınız oldu mu ?

9. UniqueErkam

UniqueErkam DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad - Soyad:
    Erkam
    Otomobil:
    Volvo
    Gerçekten sempati duyduğum bir marka. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bir kaç ürününü de severek kullandım, kullanıyorum.ürünler hakkındaki düşüncelerime gelirsek ;
    Go&wash (ph nötr) şampuan : severek kullandım. Kokusu yok gibi, temizleyiciliği kabul edilebilir düzeyde.
    Wash berry( ph nötr) şampuan : kokusu çok çok güzel. Temizleyicilik Go&wash a göre daha iyi. Köpürme iyi düzeyde. Korumayı ellemeyen bir ürün.
    Lastik parlatıcısı: 3d magic, meugiars endurance, gyeon tire ve Sarp la karşılaştırdım, test ettim. Aralarında dayanımı en kötü olanı divortex ve 3d magic. Parlak olmayan bir finish i var. Lastikte kahverengileşme hafif oldu. Meselâ 3d bir süre sonra aşırı toz tutan ve kahberengileşen bir ürün. Divortex o konuda daha başaralılı. Ama yukarıda yazdığım diğer markalardan kötü malasef. Geliştirmenizi temenni ettiğim ürünlerden birisi. Çünkü arabayı gösteren jantlar ve lastikler dir nacizane kendi görüşüm.
    Jant temizleyci(flash) : gerçekten çok ağır bir ürün. Divortex e yakışmayan bir ürün. Ph değeri 14 1:3 sulandırma yla ph 13 lere geliyor. Markaya hiç ama hiç yakışmayan bir ürün bence. Demir tozu temizleyici lerini kullanamadım ama ph ının nötr olduğunu biliyorum. Jant temizleyici ürününün de ph nötr olmasını canı gönülden isterim. Temizleyicilik ve diğer konulara girmiyorum. O ph la benim için korkunç bir ürün oluyor malasef.birax önce de dediğim gibi jant ve lastik benim için önemlidir :)
    Kokuları: ben fazla bir kalıcılığını görmedim. Diğer marka kokularla aslında aynı düzeydeler. Tatmin edici bir ürün, iş görüyor kendi fikrim.
    Wax silme & parlatma bezi : 3 lü paketini almıştım. Bi ara kurulama da kullanayım dedim, çok bir verim alamadım.kendi işi olan wax silme olarak güzel verim aldım. Gerçekten yumuşacık bir bez, beni mutlu eden bir bez yumuşaklıkta. Konusu gelmişken divortex e güzel bir kuruma bezi yakışır. Detail dünyasında eksik oldukları bir konu nacizane. Twisted teknolojili bir bez güzel olabilir.
    Yağmur kaydırıcı: bence gelişmesi gereken bir ürün. Kir tutuyor, dayanımı çok az. Fiyatına göre bişey diyemiyorsun ama daha profesyonel bir ürün daha beklerim divortex ten.
    Şimdilik bu kadar aklıma gelenler. Hatam olduysa affola, selametle :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Dr HCD

Dr HCD DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    Halil Can Doğan
    Otomobil:
    Renault
    Ben ph nötr şampuanını kullandım performans orta halli idi daha fazla arge gerekli bana göre diğer ürünler hakkında yorum yapamayacağım tabi bunlar şahsi fikrim

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. okan702

okan702 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad - Soyad:
    okan yazmacılar
    Otomobil:
    Mercedes
    hayır ancak aldığım zaman 38 liraya set almıştım lastik parlatıcı + fırça ile birlikte f/p olarak tavsiye ederim

12. fanatixxx

fanatixxx DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad - Soyad:
    İsmail Kalaycı
    Otomobil:
    Kia
    Divortex red storm kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Kaportadaki demir tozlarını çözüyor. Performansı fena değil (biraz daha iyi olabilir). Başka demir tozu temizleyiciler kullanmadım o yüzden kıyas yapamayacağım.

Divortex washberry ile bir kez aracımı yıkadım (divortex sağolsun her alışverişimde bir hediye koyuyor kutunun içine. Artık kargoyu açarken bu sefer hediye olarak ne göndermişler diye merak eder oldum :D). Araç kirliydi. Kir çıkarma performansı beklentimin üzerinde çıktı. (turtle wax'ın yeşil renkli cilalı şampuanından çok daha iyi) Şu an valet pro concentrated kullanıyorum ve washberry f/p olarak alınabilir bir ürün bence. Uygun fiyatlı şampuan arayan arkadaşlarıma washberry öneriyorum. Bir arkadaşıma denemesi için washberry vermiştim. Memnun kaldığını söylemişti. Dip not: şampuanın kokusu çok güzel

Divortex'in 2 ürünü ile deneyimlerim bu şekilde.

Divortex'ten şöyle kaliteli, orbital uyumlu polisaj süngeri de gelse ne güzel olur. Kaliteli uzun ömürlü ve uygun fiyatlı....:rolleyes:

Bu Sayfayı Paylaş