Detail Marketi

Divortex Klima Fresh - Klima Kanal Temizleyici Ve Koku Giderici

'Divortex Ürünleri' forumunda Divortex tarafından 22 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. Divortex

Divortex DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    45
    Ad - Soyad:
    Serhan Kazaklar
    Otomobil:
    Mercedes
    Arkadaşlar Herkese Merhaba,

Bugün sizlere "Klima Fresh" ürünümüzü tanıtmak istiyoruz.Bu ürünümüz sayesinde klima kanallarındaki mikrop ve bakterileri yok ederek,aynı zamanda klimadan gelen kötü kokuları yok edebilirsiniz.

Üstelik uygulanışı çok basit,videoda detaylı olarak görebilirsiniz.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi İçin : https://divortex.com.tr/arac-ici-temizlik-urunleri/divortex-arac-ici-klima-temizlik-spreyi

Gurolbaban, tolu_en ve eryayli bunu beğendi.
  2. Gurolbaban

Gurolbaban DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    219
    Ad - Soyad:
    Gürol Baban
    Otomobil:
    Seat
    Merhaba, ürünün içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?
    @Vintage Detailing , Bir videoda Sağlığa pek yararı olmayan gümüş partiküllerinin olduğunu ve 3-4 hafta aracın içinde kaldığını söylemişti. Sağlığa ne kadar yararlı veya zararlı?
    Yeni ürününüzü tanıttığınız için Üretenin siz olduğunu düşünerek yazıyorum.
    Web sitenizde bununla ilgili bir döküman da bulamadım. Astım vb. rahatsızlığı olan insanları şuan ki virüs tedbiri zaafından dolayı mikrop bakteri temizliği yaptıralım derken öldürmeyelim ? :)
    Bu ürünü polen filtresini çıkarıp uygulamak ve yerine yenisini takmak daha mantıklı değil midir? Yoksa filtre'ye geçen bir aromayı temizlik olarak mı görmeliyiz?

3. Divortex

Divortex DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    45
    Ad - Soyad:
    Serhan Kazaklar
    Otomobil:
    Mercedes
    Gürol Bey Merhaba,
    Öncelikle gümüş iyondan bahsedelim.Gümüş İyon şu an pek popüler olan ev,araba dezanfektasyonunda kullanılan bir madde.Öyleki gümüş iyon temizliğinden önce 18.000 olan bakteri sayısı,gümüş iyon temizliğinden sonra 300'e düşüyor(bununla ilgili görselleri de isterseniz sizle paylaşabilirim.) Sağlığa herhangi bir zararı yok,eğer öyle bir durum olsa Sağlık Bakanlığı bu tür uygulamalara izin vermezdi.

2.konuda ürünün astım vb.hastalıklara herhangi bir zararı yok,sadece klima fresh araca uygulandıktan sonra içerde bir koku bırakıyor,ki bizde bu kokuyu yenmek için aracınızı işlemden sonra havalandırın diyoruz.Polen filtresini çıkararak işlemi tavsiye etmiyoruz.Filtre takılıyken işlemi yapabilirsiniz.Bazı kullanıcılar ve Uygulamacı arkadaşlar polen filtresini değiştirerek uygulamanın daha iyi sonuç verdiğini düşünyor,karar tamamen size ait.

Umarım bilgi verebilmişimdir,hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.Her Türlü soru,görüş ve önerilerinize açığız.
    İyi Günler.

Gurolbaban bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş