Detail Marketi

Detay Marketim Sorunum ....

'Detay Marketim' forumunda mbonat tarafından 27 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. mbonat

mbonat DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    30
    Ad - Soyad:
    Bahadır Onat
    Otomobil:
    BMW
    Merhaba Arkadaşlar,
    07.07.2019 tarihinde yeni aracımın içini korumak için www.detaymarketim.com sitesinden Auto Finesse Spritz Bölünmüş 250 ml ürününü aldım . 1 gün önce verdiğim demir tozu temizleyici sorunsuzca elime ulaştığı için . Spritzi beklemeye başladım sitede kargo takip nosu olmadığı için ürünün gönderilip gönderilmediğini veya yola çıktıysada nerde olduğunu öğrenemedim .
    Mng kargo firmasını arayarak adıma kargo olup olmadığını sordum ve adıma kargo bulunmadığını söylediler. 16.07.2019 tarihinde detaymarketimi arayarak bilgi verdim . Bana döneceklerini söylediler ama dönüş olmadı . 17.07.2019 ve 18.07.2019 tarihlerinde tekrar aramama rağmen ulaşamadım . Sitede arıza kaydı oluşturmak istedim fakat hata verdi . 18.07.2019 tarihinde durum hakkında bilgilendirme maili attım . 24.07.2019 tarihinde whatsapp üzerinden mesaj atmama rağmen geri dönüş olmadı .

2. derdenak

derdenak DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Mustafa Demir
    Otomobil:
    Renault
    Bir kaç gün önce forumda reklamını görüp, bir kaç şey almak için sitesine bakmıştım. Fiyat uygun geldi, fakat adresi kontrol ettiğimde mahalle arası bir adres olduğunu ve tabelası olmadığını görünce vazgeçtim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mbonat

mbonat DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    30
    Ad - Soyad:
    Bahadır Onat
    Otomobil:
    BMW
    Bende ürün alıcakken baktım fiyat uygun forumunda sponsoru sıkıntı olmaz diye aldım . Sıkıntı çıktı ve hala çözülmedi .

4. DetayMarketim

DetayMarketim DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    230
    Ad - Soyad:
    Rıfat Erdem
    Otomobil:
    Ford
    Merhabalar öncelikle gecikme ve mağduriyet yüzünden firma olarak sizden özür diliyorum.Sizle konuşmuştuk,hatırlıyorum ben online satışa sunan arkadaşa ilettim bu durumu fakat ya atladılar yada bir aksaklık oldu.
    İlk defa başımıza gelen bir durum
    Bugün bizzat kendim ilgilenicem durumla ve halledicem.

Rıfat Erdem

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AUTO GLYM, mbonat, Des_955 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. DetayMarketim

DetayMarketim DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    230
    Ad - Soyad:
    Rıfat Erdem
    Otomobil:
    Ford
    Merhabalar depo adresimiz değişti.
    Nilüfer bölgesinde yeni bir mağaza kurduk tabelamîzda mevcut dilerseniz buyrun çaya bekleriz.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AUTO GLYM, Ersin C, mselver ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. Kerem Ardıçlı

Kerem Ardıçlı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    288
    Ad - Soyad:
    Kerem Ardıçlı
    Otomobil:
    Ford
    Tam adresi alabilir miyim :)

7. S-Works

S-Works DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,341
    Ad - Soyad:
    Bayram BAŞKAYA
    Otomobil:
    Dacia
    Aksaklık için birşey diyemem. Rıfat ile sürekli ticaret yapıyoruz. Güven ve para anlamında sorun yaşamazsınız.

8. UrTR

UrTR DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    417
    Ad - Soyad:
    Uğur TAMER
    Otomobil:
    Opel
    @DetayMarketim rıfattan defalarca alışverişim oldu ve hiçbir seferinde sorun yaşamadım. Hatta elinden geldiğince yardımcı oldu hep.

Rıfat, Bursa'ya yolum düşerse banada çay ısmarla :)

9. UniqueErkam

UniqueErkam DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    13
    Ad - Soyad:
    Erkam
    Otomobil:
    Volvo
    Bende Detaymarketim den alışveriş yappan biri olarak şimdiye kadar sorun yaşamadım.GEçmiş olsun hocam. ALLAH hiçbirimize tekrarını yaşatmasın :)

10. mbonat

mbonat DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    30
    Ad - Soyad:
    Bahadır Onat
    Otomobil:
    BMW
    Daha önce detaymarketimden bende alışveriş yapmıştım , önceki alışverişlerimden memnun kalmıştım . İlk alışverişimde hediye bile göndermişlerdi . İkinci alışverişim sorunsuzca elime ulaştı üçüncü alışverişimde maalesef sorunla karşılaştım.
    Yukarıda @DetayMarketim gerekli açıklamayı yapmış . Ürün geldikten sonra bende konu güncellerim .

burak.unverdi.14 bunu beğendi.
  11. mech21

mech21 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad - Soyad:
    mesut Dumlupinar
    Otomobil:
    Ford
    Yıllardır Rıfatı tanırım. Bahsettiğiniz sipariş miktarına tenezzül edecek bir insan değildir. Bu tür sorunlar yaşanabilir koca koca firmaların yüzlerce şikayet yorumları var malum sitelerde. Ayrıca mahalle arası ve tabela noktasında yorum yapan arkadaşlara da şunu söyleyeyim, hem fiyat ucuz olsun hem 3000 m2 yerde spotlar altında size hizmet sunsun istiyorsunuz ama o iş öyle olmuyor maalesef.

UniqueErkam ve esselcuk bunu beğendi.
  12. UniqueErkam

UniqueErkam DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    13
    Ad - Soyad:
    Erkam
    Otomobil:
    Volvo
    Hocalarım şahsi görüşüm marka değeridir öncelik.Site sahibi marka olacak şekilde düsüplinli ve etrafına güven verecek şekilde şeffaf çalışıyorsa malzemelerin olduğu deponun hangi sokakta olduğu çok önem arzetmiyor.Güzel sokakta bulunan dükkanların fiyat durumları bu işi biraz takip edenler açısından malumdur.Maduriyet en kısa zamanda giderilmesi temennisiyle takipteyim...

13. demirhan

demirhan Elegance Hastası DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    75
    Ad - Soyad:
    y.demirhan
    Otomobil:
    Seat
    Yaşadığınız aksilik için geçmiş olsun. Bende kendilerinden n11 üzerinden alışveriş yaptım herhangi bir sorun yaşamadım ürün vaktinde anlatıldığı gibi elime ulaştı.
    Yalnız detailing ürünlerinde keşke bölünmüş ürün sayısını sayısını artirslarda bizde daha fazla alışveriş yapabilsek @DetayMarketim

mselver bunu beğendi.
  14. derdenak

derdenak DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    Mustafa Demir
    Otomobil:
    Renault
    @DetayMarketim gereken açıklamayı yapmış. Spot ışıklı mekanının, nezih bir fotosunu eklemiş. :worried: (Spot ılık geldiğine göre fiyatlar artar mı bilemem:bomb: ) Esnaflığını göstermiş, cevabını vermiş ve bir çay daveti yapmış. Teşekkür ederim. Benim yolum o tarafa düşmez. Ben çay hakkımı UrTR'ye devrediyorum.:blush:

Şimdi, ben kötü bir şey söylemedim ki, neden saldırıya geçtiniz!

Tanımadığım bilmediğim bir yer, bir ürün almak istiyorum. Elbette ki araştıracağım, birşeyler bana cazip gelsin ki, sipariş vereyim. İnternet alışverişlerimde iletişim adreslerine bakarım, adres yoksa zaten direk veto yer başka bir şeye bakmam. Genelde yerin nerede, nasıl olduğunu görmek isterim. Bulunduğu yer, görünüm bana bir fikir verir. Özellikle googlemapsde çıkıyormu bakarım varsa yorumları okurum. İlaveten şikayet ve beğenilere bakarak kararımı verip, sipariş veririm. Ayrıca yerin kötü olması, şikayet olması almayacağım anlamına gelmez. Bir ön bilgi, kanaat oluşması için bunu yaparım.
    Bugüne kadar bilmediğim yerlerden yukarıdaki kriterlere göre çok sayıda alışverişim oldu. Sadece bir defasında yanıldım. Adam ürünü göndermedi. Mesajlara cevap vermedi. Telefonları açmadı. Ama sonuçta parayı banka aracılığıyla geri aldım. :)

ok471 ve demirhan bunu beğendi.
  15. allper

allper DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    242
    Ad - Soyad:
    Alper Turgut
    Otomobil:
    VW
    Her yerde aksaklık olabilir insanlik hali önemli olan sonraki aşamanın çözüm şekli. O yönden ilk alışverişimzden itibaren Rıfat hocamla durumumuz şöyle ws den bir ihtiyacım olduğunda ben şu ürünü istiyorum yerine mevzuyu anlatıp ne tavsiye edersin diyip soruyorum kendiside sağolsun birşeyler söylüyor tamam alayım diyorum o derece ilgili ve samimi. Bu durumun farklı bir işletmede alışveriş sitesinde pek olmayacağını olsa bile bu seviyeye gelmek için bayaa baya alışveriş yapma aşamasından sonra gelebilineceğini düşünüyorum.
    İşin özü hacam aksilik olmuş olabilir ama art niyet bir sallamama durumu Rıfat beyde olmaz. Kendiside zaten direk müdahil olup sizede aynı hissi verir. Sırf kendisinden almak için elinde olmayan ürünün kendilerine gelmesini 1 ay beklemişliğim var. Sağolsun o konularda da yardımcı. Sitesinde stokta görünmeyen ürünü imkan doğrultusunda tabi tedarik edip gönderimde yapabiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

16. Emre Mert

Emre Mert DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,205
    Ad - Soyad:
    Emre Mert Güler
    Otomobil:
    Toyota
    Merhaba,
    Pazartesi günü web siteniz üzerinden Koch chemie RRR(reactive rust remower) sipariş ettim. Siparişin durumu hakkında mail attım dönüş olmadı, Whatsapp'dan yazdım, çevrimiçi olmanıza rağmen cevap vermediniz. Telefonla aradım meşgul olduğunuzu ve mesaj atmamı söylediniz. İsim istediniz. Whatsapp'dan yazdım, çevrimiçi olmanıza rağmen yine dönüş olmadı. Ürün için bir aciliyetim yok fakat ne durumda olduğunu bilmek istiyorum. Eğer elinizde yoksa muadil ürün de gönderebilirsiniz. @DetayMarketim

ok471 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş