Detail Marketi

Detailing Egitimi

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda Baris44 tarafından 14 Ağustos 2021 tarihinde açılan konu

Tags:
  1. Baris44

Baris44 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Baris ozturkoglu
    Otomobil:
    VW
    Merhaba degerli arkadaslar iyi günler ben Baris. Konu yanlis yerde acilmis olabilir bu konuda uzgun oldugumu belirtmeliyim. Moderator arkadaslar konuyu dogru yere tasirsa cok sevinirim.

Su anda İsvicrede yasiyorum ve otomobil bakim ve onarimi benim icin cocukluktan beri hobi degil bir yasam tarzi. Fakat artik bu konuda sevdigim isi yaparak para kazanmak istedigimden oturu kendime bir detailing garaji acmak istiyorum. Fakat bu konuda isini iyi yapan bir amator seviyesindeyim.
    Bu egitimi Turkiye’de veren UTD isminde bir kurumum fiyatini cok yuksek bulunca forumdan sizlere danismak istedim. Bu isi profesyonel olarak korkmadan bir Ferrari’ye pasta cila boya koruma yapabilmek istiyorum. Bu konuda oneri ve destekleriniz icin simdiden tesekkur ederim iyi gunler.

2. Kursadarslan

Kursadarslan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Kürşad Arslan
    Otomobil:
    VW
    Abdulkadir Gülbahar Türkiye’de eğitim alabileceğin en doğru adres diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. S-Works

S-Works DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,347
    Ad - Soyad:
    Bayram BAŞKAYA
    Otomobil:
    Dacia
    Çok bir para istediğini düşünmüyorum. Fiyatı hakkında bilgim yok. 15 -20 k ya kadar gayet normal karşılamak lazım.

Eğitim alınca bu işi öğrenemezsiniz. onlarca ,yüzlerce araba yapmanız lazım. Ben hala her arabada korkarak yaklaşıyorum.

4. Unarmedpower

Unarmedpower DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    473
    Ad - Soyad:
    Ömer atmaca
    Otomobil:
    Mercedes
    Hayalindeki gibi özel araçlara dahi müdahale ederken kafandaki soru işaretlerini silebilecek tek kişi UTD Abdulkadir usta
    Şu pastayı al şuraya dök, şu makineyi al bu devirde çalış gibi kuru bilgilerden ziyade teknik olarak ne yaptığını bilerek dolu dolu bir eğitim almak istiyorsan kendisine ulaşmalısın. Fiyatlarıda gayet makul, ödediğinin karşılığını fazlasıyla alırsın.

Bu Sayfayı Paylaş