Detailing Dükkanı / Ankara

'Detailing Dükkanı' forumunda yasin086 tarafından 18 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. yasin086

yasin086 Ana Sponsor Ana Sponsor

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    VW
    Birçok arkadaşın bildiği üzere bir süredir bazı ürünleri çoğunlukla yurtdışından tedarik ederek satışa sunuyordum. Ürün tedarik ve kargo gönderim aşamalarında bazı problemlerle sıkça karşılaşmaya başladığım için artık satış işini kurallarına göre yapmanın vaktinin geldiğini fark ettim. Bu yüzden işyeri açmaya karar verdim. Ve şu an bu projemin en son aşamasına gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum...

Detailing Dükkanı Ankara-Keçiören'de Sanatoryum Caddesi'nde faaliyet gösterecek. Bu açıdan kullanacağı ürünü görerek, dokunarak seçmek isteyen Ankaralı arkadaşlar için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Türkiye'nin diğer tüm şehirlerine de internet üzerinden satışımız şimdiye kadar olduğu gibi devam edecek. Kargo gönderilerimiz 14.00'a kadar verilen siparişler için aynı gün gerçekleştirilecek. Yani elimizde hazırda bulunmayan, aynı gün kargo yapamayacağımız hiçbir ürün satışta olmayacak.

Forumdan birçok arkadaşımız bir ürünü kullanmaya karar vermeden önce ufak bir miktarda temin edip deneme amaçlı satın almayı düşünüyor. Detailing Dükkanı'nda ürünlerin orijinal paketleri satıldığı gibi deneme amaçlı ufak gramajlara bölünmüş şekilleri de bulunacak. Hatta bazı ürünlerde tıpkı parfümlerin testerları gibi test amaçlı kullanılacak açık bölümleri bulunacak. Detailing Dükkanı'na gelip alacağı ürüne karar veremeyen kişi aracını dükkanımızın önündeki park yerine çekerek aracının üzerinde ufak bir bölümde deneyerek tercihte bulunabilecek.

Detailing Dükkanı olarak hiçbir markayı bir diğerine tercih etmeyi planlamıyoruz. Aynı ürünün muadili olsa bile her çeşitten, her markadan ürünü elimizde bulundurmanın çabası içerisinde olacağız. Şu an elmizde Meguiars'ın birçok ürünü mevcut. Aynı zamanda Meguiars ile bayilik anlaşması yaptık. Aynı şekilde ATAS'ın en çok tutulan ürünleri de açılışımızdan itibaren Detailing Dükkanı'nda olacak. Autoglym-AutoHDM ürünleri de açılışımıza yetişmese de kısa süre sonra dükkanımızda yer alacak. Bütün bunlara ek olarak sadece yurtdışından tedarik edebildiğimiz ürünlere şu ana kadar yaptığımız gibi en büyük önemi vereceğiz. Finish Kare, Collinite, Uber Blue gibi ürünler büyük problemler yaşamadığımız sürece stoklarımızda olacak. Chemical Guys'ın sıvı dışı ürünlerini yurtdışından tedariğimiz sürecek. Sıvı ürünleri distribütörden tedarik edebilmek içinde çalışmalarımız var. Crystal Concept ve Soft99 gurubu ürünlerin bir kısmı hazırda stoklarımızda var. Bulunmayanlarda bir süre sonra dükkanımızda yerini alacak. Ürün çeşitliliği ve marka sayısı zamanla talebe göre artacak...

Türkiye'de bulamadığınız bazı ürünler olabilir. Bu ürünlerin yurtdışından tedariği konusunda da sizlere yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz ve Türkiye'ye giriş yasağı bulunmayan her türlü malzemeyi kısa sürelerde tedarik edip sizlere ulaştırabileceğiz.

Detailing işlerine yeni bulaşmaya başladığım zamanlarda kendim için en çok problem gördüğüm konulara çözümler üreterek yeni başlayacakların aynı sorunları yaşamaması için de çalışmalarım var. Bunların ilk adımı polisaj makinası :) Herkes kendi polisajını yapmak ister ama cesaret geldikten sonra karşılaşılan en büyük sorun bu işin nerede yapılabileceğidir. Zira makina bulunsa, pedler alınsa bile makinayı hangi elektrik ile çalıştırabileceğimiz özellikle benim gibi çok katlı apartmanlarda yaşayanlar için en büyük sorundur :) Bazı arkadaşlar ise yılda 1 kez kullanacakları bir makinayı satın almak istemezler. Haklılardır da... Detailing Dükkanı olarak bu işe de Self Servis Polisaj ile çözüm getirmeyi planlıyoruz. Elimizde bulunan polisaj makinalarından dilediğinizi bizden kiralayarak dükkanımızın önünde ve çizikleri görmenizi sağlayacak spot ışıklar altında kendi çalışmanızı kendiniz yapabileceksiniz. Ne makina, ne elektrik probleminiz olacak. Aynı yaklaşımı detaylı iç temizlik yapmak isteyenler içinde gerçekleştirmek planlarımız dahilinde. Bu konuda randevulu çalışmayı planlıyoruz. Detaylar netleşince web sitemizde ve sosyal medya sayfalarımızda bunun duyurusu yer alacak..

Bütün bu işlere ek olarak benim çok önem verdiğim bir nokta daha var. Detailing Dükkanı'nı sadece bir satış yeri olarak görmüyorum. Ankara'da bulunan ve detay işlerine merak saran yada ilgi duyan herkes için bir buluşma mekanı olmasını istiyorum. Zaman zaman herkesin detay muhabbetine ihtiyacı vardır. Dükkanımız sadece satış için değil aynı zamanda detay muhabbetleri için de bir mekan olacak. Bir kişi alışveriş yapsın yada yapmasın, çalışma saatlerimizde gelip çayımızı kahvemizi içebilecek, bizimle yada diğer detaycılarla muhabbet edebilecek.. Canı sıkılan, kafasını dağıtmak için detaya ihtiyacı olan herkesi ağırlamaktan mutlu olacağız :) Çay ve kahve daima mevcuttur :) Bu konuda şunuda ekleyebilirim. Zaman zaman Türkiye'nin çeşitli yerlerinden Ankara'ya gelen arkadaşlarımız oluyor. Onlar ile görüşüp tanışabilmek içinde bir mekan olarak kullanacağız..

Açılış günümüzden itibaren 13.30 - 18.30 saatleri arasında açık olacağız. İlerleyen zamanlarda bu saatler mevsim gerekliliklerine göre değişebilir :)

Şimdilik Detailing Dükkanı ile ilgili verebileceğim bilgiler bu kadar.. Burada belirttiğim ya da belirtmediğim her konuda görüşlerinizi, yorumlarınızı, eleştirilerinizi almak isterim. Ne kadar çok görüş olursa ideal olanı o kadar çabuk yakalarız..

Bu arada açılışa özel bazı indirimlerimiz de olacak. Bunları birkaç gün içerisinde bu sayfadan duyuracağım.. Detay alışverişi yapmak isteyenler birkaç gün beklesin, pişman olmaz :)

Sosyal medya sayfalarımızı da oluşturduk. Sayfamızı beğenerek ve takip ederek bize destek verirseniz mutlu oluruz :) Açılış günümüzde facebook sayfamızı beğenenler için bir çekilişimiz olacak. Hediye birkaç gün sonra açıklanacak :)

Facebook sayfamız: www.facebook.com/detailingdukkani
    Twitter sayfamız: www.twitter.com/detailingdukkan
    Satış sayfamız: http://detailing.sanalpazar.com
    Web sitemiz: Detailing Dükkanı | Uber Blue | Finish Kare 1000p | 3M Yüzey Temizleme Kili | Eurow Bol Tüylü Mikrofiber Bez | Lake Country Polisaj Pedleri
    İşyeri adresimiz: Sanatoryum Caddesi, Çevik Sokak, 2/B Keçiören - Ankara
    Telefonumuz: 0312 359 59 76 - 0533 572 58 40

Herkese şimdiden teşekkür ediyorum...

2. yasin086

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    VW
    Konuyu sohbet yerine paylaşım kategorisine açmışım. Taşınırsa sevinirim :)

3. afkara

afkara rover-afk.blogspot.com DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    142
    Ad - Soyad:
    ali fatih kara
    Otomobil:
    Rover
    hadi hayırlı olsun...
    bol bereketli kazançlar nasip etsin...

4. drseçkin

drseçkin DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad - Soyad:
    Seçkin Kurt
    Otomobil:
    VW
    Hayırlı olsun. Allah utandirmasin.
    Bol bereket bol kazanç ve alın terinizin karşılığını versin inşallah.

5. DetailingPoint

DetailingPoint Premium Üye Premium Üye

Alınan Beğeniler:
    64
    Ad - Soyad:
    BATUHAN ÖZBALTALAR
    Otomobil:
    Peugeot
    Cok guzel bir haber
    Hayirli ugurlu olsun
    Allah huzurla saglikla bol kazanc nasip etsin

6. cdogu

cdogu Everyday I'm Detailing Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,702
    Ad - Soyad:
    Cenk Doğu
    Otomobil:
    Citroen
    Bomba gibi bir haber. Senin şu işlerin bir bitsin,geçen gün aceleye gelen buluşmamızı tamamlayalım abim.Özellikle Self-Servis Polisaj işine hasta oldum. Bana yarar :) Hayırlara vesile olsun inşallah :)

7. Torkır17

Torkır17 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    404
    Ad - Soyad:
    Ömer Türker
    Otomobil:
    Hyundai
    Yasin abi hayirli ugurlu olsun :)
    Bu forumda ilk alisverisimi senden yapmıştım. Hic sıkılmadan sorularimi yanitlamistin. Boyle guzel bi mekan actigin icin ve yardimlarin icin cok tesekkur ediyorum :) Insallah yolum düştüğünde ugrayacagim. Hayirli olsun, islerin rast gitsin :)

8. ahmedb

ahmedb paşazade DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    536
    Ad - Soyad:
    Ahmed Bora
    Otomobil:
    Arabam yok
    Hayırlı olsun..

9. ozozka_n

ozozka_n DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad - Soyad:
    özgür özkan
    Otomobil:
    Fiat
    Hayirli ugurlu olsun Allah utandirmasin bol kazanc nasip etsin Ankaraya geldigimde firsat bulabilirsem mutlaka ugrarim:)

10. tabteam

tabteam KSKN DETAILING DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    58
    Ad - Soyad:
    Şükrü
    Otomobil:
    Honda
    Hayirli ugurlu olsun Yasin. Bereketli bol kazanclar diliyorum.

11. enginsahan

enginsahan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Engin
    Otomobil:
    Citroen
    Hayırlı olsun
    Kesin uğranılır

12. esstel

esstel DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    121
    Ad - Soyad:
    levent akgöz
    Otomobil:
    Peugeot
    Allah utandırmasın...hayırlı olur inş..

13. nby2

nby2 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    Nihat
    Otomobil:
    Opel
    Hayırlı olsun. Allah bol kazançlar versin.

14. maytem

maytem DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad - Soyad:
    ahmet
    Otomobil:
    Renault
    Hayırlı uğurlu olsun Yasin, Allah işlerini rast getirsin bol kazançlar...

15. Tulgar

Tulgar DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad - Soyad:
    A.Argun
    Otomobil:
    Skoda
    Hayırlı olsun Yasin,Ankaralı meraklılar olarak dükkanın bizim için bulunmaz nimet olacak.miktar,kargo vs. uğraşmadan birçok çeşide ulaşacak olmak çok iyi oldu.

16. Gearbox

Gearbox DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,965
    Ad - Soyad:
    Mehmet
    Otomobil:
    VW
    Hayirli olsun :)

17. yasin086

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    VW
    Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar :)

18. yasin086

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    VW
    Beklerim muhakkak :)

19. mydonnoz

mydonnoz DT Üyesi

Alınan Beğeniler: