Detail Marketi

Dby Detailing Gordion Avm Standı Evo X , Bmw S1000rr Ve Fiat Uno

'Videolar ve Paylaşım' forumunda polbaris tarafından 21 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. polbaris

polbaris DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    71
    Ad - Soyad:
    BARIŞ POLAT
    Otomobil:
    Polo
    Herkese merhaba , Kişisel işlerimden dolayı uzun zamandır forumda aktif değildim. Çoğu kişinin bildiği üzere forumda detailing işini kendine hobi edinmiş kişilere yönelik birkaç video paylaşmıştım.Tabi ki her çektiğim videoyu foruma yüklemiyorum.Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde forum sponsorumuz DBY detailing in Gordion avm de stand çalışması olmuştu.Bende bununla ilgili bir video hazırladım.Vakti olmayıp gidemeyen ya da Ankara da olmayan kişilerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.Video da stand , evo x , bmw s1000rr ve fiat uno araçlara yapılan işlemler hakkında konuştuk.Umarım hoşunuza gider keyifli izlemeler.Kanala abone olup videoyu beğenirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler :)

Berkay34, cermen_555 ve mselver bunu beğendi.
  2. yasin90

yasin90 ....... DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    30
    Ad - Soyad:
    yasin
    Otomobil:
    Astra
    Berkay abi sen ne mütevazi bir adamsın ya :) Okadar bilgisi olup bu kadar mütevazi olmak her insanın harcı değil.
    Ayrıca günümüzde bilgiyi paylasmayan saklayan yaptığı işin nasıl olduğunu gizleyen kimseye öğretmeyen insanların çokluğu malum, sen aksine herkesi bilgilendirdiğin gibi maddi olarak bu işten para kazanacak insanları bile bilgilendirip sektöre kazandırıyorsun :)

Barış bey video için teşekkür ederim

Gearbox ve cdogu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş