Detail Marketi

Çorlu 'dan Merhabalar...

'Tanışma' forumunda kaanrevan tarafından 11 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

1. kaanrevan

kaanrevan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad - Soyad:
    Kaan
    Otomobil:
    Astra
    Arkadaşlar Merhaba. Ben Tekirdağ Çorlu`dan Recep. Bu siteye uzun süredir üyeyim ama açıkcası detail üyesi değilim çünkü bu anlamda hiçbir tecrübem yok. Bu işi aracım için öğrenmek istiyorum. Keza aracımda boya ve detay anlamında çok iş var. Acaba bu işleri bana tarif edebilecek, ufak da olsa uygulamaları anlatabilecek yakınlarda eski bir detailturkey üyesi var mıdır yüzyüze tanışabileceğimiz?

saidkerem41 bunu beğendi.
  2. kaanrevan

kaanrevan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad - Soyad:
    Kaan
    Otomobil:
    Astra
    Ya da bu anlamda güvenebileceğim bir ticari işletme, kurum var mıdır? Aslında İstanbul da olabilir. Bir beton yığını olan sitede yaşadığımız için aslında aracımızı bile yıkama imkanımız yok. Bu işler için öncelikle bir mekanın olması da şart sanırım.

Tek isteğim şu aslında, "bu kısma nasıl müdahele edebiliriz?“ diye sorduğumda gönülsüz iş yapan yada yapmak istemeyen insanlarla karşılaşmamak. Biliyorum bu sitede işini seven, bu işi ticari olarak yapan ve hobi olarak yapan çok değerli insanlar var.

3. saidkerem41

saidkerem41 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,368
    Ad - Soyad:
    Said Kerem Küçük
    Otomobil:
    Arabam yok
    Hocam forumumuza hoş geldiniz, salgın döneminde yardımcı olabilir mi bilemiyorum ancak forumumuz üyelerinden @harunozer59 'de Çorlu'da yaşıyordu yanlış bilmiyorsam.

kaanrevan bunu beğendi.
  4. kaanrevan

kaanrevan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad - Soyad:
    Kaan
    Otomobil:
    Astra
    Teşekkürler. Salgın döneminde ben de kimseyi zor duruma sokmak istemem açıkçası. Eğer tanışabilirsek bu dönemden sonra kendilerinin deneyimlerinden faydalanmak isterim.

Bu Sayfayı Paylaş