Detail Marketi

Cat Power 6686 Devir Ayar Kartı Sorunu

'Makineler - Aksesuarlar - Yardımcı Ürünler' forumunda yildirim.sar tarafından 5 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

1. yildirim.sar

yildirim.sar DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    31
    Ad - Soyad:
    Yıldırım Sarı
    Otomobil:
    Tofaş
    Forum herkese merhabalar,
    İkinci el çok ucuza alıp 2 seneye yakındır kullandığım Cat Power 6686 makinem var. Makineden gayet memnunum amatör kullanımda ayda 1 araba yapmamda beni şuana kadar hiç zorlamadı.
    Ama devir ayar kartında bi sorun meydana geldi. 1. devirdeyken bile makine 2. 3. devirdeymiş gibi çalışıyor. Eğer elimle potansiyometreyi 1. devir konumuna doğru zorlayarak çalışırsam 1. devirde çalışıyor.
    Ayar kartını internette 110 tlye buldum fakat daha uygun yollu çözmek istedim. Ankarada bu işi yaptırmama yardımcı olacak yer tavsiyesine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler..

2. EmirhanYigiter

EmirhanYigiter DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    144
    Ad - Soyad:
    EmirhanYigiter
    Otomobil:
    Ford
    Taşlama makineleri tamiri yapan herhangi bir yer tamir edebilir diye düşünüyorum. Bobinajcı diye geçiyor yanlış bilmiyorsam.

3. baticaliskan

baticaliskan DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Mehmet ÇALIŞKAN
    Otomobil:
    Astra
    Aynı cihazdan bende de var. Uzunca süre kullanmayınca devir dalgalanmaları gibi sorunlar yapıyor. Ama çözümü basit. Eliniz yatkınsa makineyi sökün kartın olduğu yerleri kolonya ve diş fırçası ile tamizleyin 1 saat falan kuruduktan sonra toplayın. Yola devam :)

4. GRAFTT

GRAFTT DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Erkan
    Otomobil:
    Renault
    Zamanla butona bulaşan toz ve sıvılar bu hale getirmiş olabilir, söküp kontak sprey vb uygun ürünlerle temizleyip şansınızı deneyebilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş