Detail Marketi

Bosch Fontus (15 Bar, Akülü Ve Tanklı Yıkama Makinesi)

'Makineler - Aksesuarlar - Yardımcı Ürünler' forumunda cabay tarafından 1 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. Tamer06

Tamer06 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    674
    Ad - Soyad:
    Tamer
    Otomobil:
    Seat
    Bence güzel cihaz, hatta tam yazlıkçı, piknikçi işi. Tek beğenmediğim kısmı fiyatı oldu.

cabay bunu beğendi.
  2. oktay

oktay DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    402
    Ad - Soyad:
    Oktay
    Otomobil:
    VW
    Harbiden çok güzel ve pratik bi ürün şahsen çok beğendim litrelerce su kullanarak araba temizlemek marifet değil bi kova suyla temizlemek marifet ... güle güle kullan

cabay bunu beğendi.
  3. cabay

cabay DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ad - Soyad:
    Celal Abay
    Otomobil:
    Golf
    Tutulan bir alet değil. Maalesef fiyat en kötü yanı cidden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. smertt1

smertt1 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad - Soyad:
    Mert
    Otomobil:
    Toyota
    müthiş yahu. bende aliexpressde satılan pompalarla karcher a su basmayı düşünüyordum. açık musluk gibi :D fiyat gerçekten dezavantaj yoksa kesinlikle düşünülcek bir ürün.

zaten ön yıkama + cift kova yıkayınca kirin bir coğunu götüreceksiniz geriye durulaması kalsın..

İyi günlerde kullanın.

cabay bunu beğendi.
  5. onur2015

onur2015 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    60
    Ad - Soyad:
    Onur
    Otomobil:
    Seat
    Aliexpress'ten alınan 12vluk pompalardan kullanmış biri olarak beğendim. En azından kur, topla, kaldır, su taşı derdi yok. Kaba kiri temizledikten sonra iş görür.

cabay bunu beğendi.
  6. bjkbugra90

bjkbugra90 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad - Soyad:
    Buğra Taşkın
    Otomobil:
    BMW
    Güzelmiş evet güle güle kullanın mantıklı bir seçim olmuş.

cabay bunu beğendi.
  7. sitivjobs

sitivjobs DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    emir akın alkan
    Otomobil:
    Skoda
    videonuzu izledim ve yorumları okudum, hayırlı olsun güle güle kullanın.Benim de 11.kattan otoparka su ve elektrik çekme imkanım yok, makine bu durum için biçilmiş kaftan gibi gözüküyor. Greenworks gdc40 modelini de inceledim, ancak yurtdışından siparişle vergileriyle beraber fiyatı çok yüksek.Sanırım ben de tercihimi bosch fontus'tan yana kullanacağım.Makinenizi değiştirme ya da elden çıkarma düşünceniz olursa haber verirseniz sevinirim.

8. cabay

cabay DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ad - Soyad:
    Celal Abay
    Otomobil:
    Golf
    Selamlar,

Greenworks basınç olarak daha başarılı görünüyor. Bosch 15 bar ile çalışıyor. Çift kova işlerinde yeterli, jant lastik detay yapacam derseniz bir 10 lt su daha gerekiyor.

Ben artık ön yıkama için bu aleti kullanmıyorum. Benzinlikten geçerken KWAZAR + VP ANFS ile ön yıkama yapıp eve geliyor, çift kova ve geri kalanı fontusla yapıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sitivjobs bunu beğendi.
  9. hzr34

hzr34 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    620
    Ad - Soyad:
    Hazar ERULUSOY
    Otomobil:
    Citroen
    Direk makinayı satarım. :)) Elektrik ve susuzluktan yatıyor bari şarjlı ile işimi görürüm. [​IMG]

Mentalfeed bunu beğendi.
  10. ermanozzy

ermanozzy DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    38
    Ad - Soyad:
    Erman
    Otomobil:
    Audi
    Oncelikle cihaz cok pratik ve havali bence. Ozellikle de elektrik ve musluk sikintisi olan yer icin bicilmis kaftan. Ayrica, bu urun icin yuklediginiz videoyu izlerken youtube kanalindaki diger urun deneme videolarinizi da gordum. Saniyorum bu urun kanal icin bir vesile olmus. Gule gule kullanin :) :)

11. Ugurus

Ugurus DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Ugur us
    Otomobil:
    Seat
    Bende begendim urunu. Yerlesik bi hayatim olunca. Evimden arabaya Yikama imkanim olmazsa alirim bundan

guzelmis

12. sitivjobs

sitivjobs DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    emir akın alkan
    Otomobil:
    Skoda
    karantinada evde oturmaya dayanamadım, ben de sipariş ettim.Artık sabah akşam araba yıkarım can sıkıntısından. Siz memnundunuz ancak satıyorsunuz sanırım letgo'da ilanı gördüm.Merak ettiğim bir şey var internette bulamadım, fontus'a uygun foamlance aparatı var mıdır acaba? Çift kovadan kabasını almak işi kolaylaştırabilir diye düşünüyorum.

13. Modifix

Modifix DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad - Soyad:
    Utku Ugra
    Otomobil:
    Toyota
    Güle Güle kullanın, Ben başka bir konuda sormuştum letgoda ki ilan konu sahibine ait değilmiş. Sizde alınca yorumlarınızı ve videolarınızı bekleriz. Bende çok almak istiyorum ancak birincil neden olarak bu kadar bütçeyi buna ayırmak istemiyorum bir yandan da sürekli fiyatı artıyor kurla beraber.

14. sitivjobs

sitivjobs DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad - Soyad:
    emir akın alkan
    Otomobil:
    Skoda
    Selamlar, güzel dilekleriniz için teşekkürler.Fotoğraflar aynı olunca konu sahibi satıyor zannettim, afedersiniz. Apartmanın 10.katında oturuyorum, otoparka ya da bahçeye elektrik ve su çekme imkanım yok.Binanın suyundan ve elektriğinden faydalanabilirim, yazlıkta kullandığım K5'im var buraya getirmeyi de düşündüm ancak bu sefer havadan nem kapan komşularım "faturalar beyfendi yüzünden yüksek geliyor" diyerek söylenmeye başlayacaklar.Arkadaşımın bahçesi müsait, karcher K5 aldık, kompresör aldık, köpük tankı aldık, pasta için makine aldık, zamanla aklınıza gelebilecek çoğu şeyi uygulayarak tecrübe ettik; ancak her hafta ziyarete giderek rahatsızlık vermek de istemiyorum.Önceki mesajlarda greenworks markasının bir ürününden bahsetmiştim, bar olarak daha kuvvetliydi.Markanın Türkiye distribütörüne ulaşamadım, yurtdışından sipariş ettiğim zaman da batarya ayrı satıldığı için neredeyse 2 fontus fiyatına yaklaşıyordu.Dediğiniz gibi sürekli fiyatı artıyor, 4 gün önce 1473 liraya 7kat hırdavat adında bir yerden sipariş ettim.Hepsiburada, gittigidiyor ve n11'deki ürünlerin satıcısı da bu firma olarak gözüküyor, kendi sitelerinde daha uygun diye oradan aldım.Ürün geldiği zaman elbette tecrübelerimi paylaşacağım.

Bu Sayfayı Paylaş