Detail Marketi

Atas - Murat Abi Memnuniyet

'atas ürünleri' forumunda mehmetustoglu.3 tarafından 11 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. mehmetustoglu.3

mehmetustoglu.3 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    13
    Ad - Soyad:
    Mehmet Üstoğlu
    Otomobil:
    Renault
    Herkese merhaba detailturkey üyeleri, size bir paylaşım da bulunmak istiyorum. plak2r ile başladığım atas ürünleri macerasına detap‘I ve vinet’i kullanarak devam ettim. Ürünleri Erdem boya’dan alıyordum çok da memnundum ne zaman gitsem ürünler hakkında bilgi alışverişi yapardık sağolsunlar fiyatlarda da ikram yaparlardı. Bir gün gittim ki kapanmış, daha sonra oranın sahibinin vefatını üzüntüyle öğrendim.. uzun zamandır atas ürünlerine ara vermiştim ki, geçenler de bir siteden plak2r siparişi verdim ve kullanınca tekrardan çok memnun kaldım diyebilirim ama tek bir ürün değil de çoğu üründen almak istiyordum ve internet sitesinde den araştırmam sonucu atas ‘ ın web sitesinden Murat abiye ulaştım ki daha önce bu site vasıtasıyla namını çok duymuştum bugün kendisiyle tanışma fırsatım oldu sağolsun baya bir ilgilendi, kendisine buradan tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Kısmetse bir daha ki alışverişte görüşmek dileğiyle Murat abi. [​IMG]

Ersin C, demirhan, atas ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. atas

atas atas marka sorumlusu DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    155
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
    Mehmet kardeşim mahçup ettin, ben teşekkür ederim her zaman beklerim...

aldaris ve demirhan bunu beğendi.
  3. ahter

ahter DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad - Soyad:
    ahter
    Otomobil:
    VW
    Selamın Aleyküm öncelikle son mesajımdan bu yana çok vakit geçti ama halen çeyiz duruyor ve Atas ürünleri ilk günkü performansında.

Bugün sprey şişenin içinde yaklaşık 150 ml kadar Polishatı sulandırıp denedim çok güzel bir yüzey bıraktı.

Araçları zaten Proteo ile yıkayıp hydrorep ile yıkama sonrası parlatıyordum

Kısaca 2011’de alınan ürünlerin hepsi halen taş gibi

İnşallah ürünler bitince yolumu tekrar Murat abinin yanına düşürüp eksikleri tamamlayacağım.

atas bunu beğendi.
  4. mirafiori

mirafiori DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad - Soyad:
    Arda GÜVEN
    Otomobil:
    Dacia
    Bende eski Atas kullanıcısıyım özellikle Vinet ve forest i çok severdim, zamansızlık, ürünlerimin bitmesi derken, öyle bir bakındım internette, n11 üzerinde gördüm, bu şişelerdeki ürünleri, fakat bazı olumsuz eleştirleri gördüm Vinet eski vinet değil diye gibi. Vineti biz belli ölçülerde alıp sulandırıp kullanıyorduk. Atasın kendi sitesinde set halinde de var ve fiyatıda çok makul geldi bana, ama kafama özellikle sprey başlıklı olmalarından ve n11 üzerindeki olumsuz eleştirilerden dolayı takılan soru bu ürünler sulandırılmışmıdır? (Sulandırılıp kullanılanlar için) (sizleri tenzih ediyorum N11 eleştiriler ordaki satıcıları bağlar) Bu konuya açıklık getirseniz sevinirim :) @atas

5. Kerem Ardıçlı

Kerem Ardıçlı DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    288
    Ad - Soyad:
    Kerem Ardıçlı
    Otomobil:
    Ford
    Konsantre olmayan sprey şişeler olduğu haliyle kullanılmalıdır. Konsantre ürün fıs fıs şişede satılmıyor. Plak2r nın r si de budur esasen. Sulandırılmış kullanıma hazır üründür.

atas bunu beğendi.
  6. mirafiori

mirafiori DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad - Soyad:
    Arda GÜVEN
    Otomobil:
    Dacia
    Vinet için sıkıntı o halde kaça kaç sulandırılmış bu önemli ?

7. atas

atas atas marka sorumlusu DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    155
    Ad - Soyad:
    atas
    Otomobil:
    Renault
    750 ml fısfıslar konsantre değil, kullanıma hazır geliyor italya dan, vinet 750 fıs fıs tahminen 1e7-1e8 arası sulanmıştır,
    atasturkiye.com sitesinde
    1000ml atas şişesinde+ayarlı fıs fıs kafasıyla plak2, Pneubell ve idrolak konsantredir
    ayrıca konsantre, normal şişede 1 lt yakında siteye eklenir biraz daha ucuzuda olacak
    2,5 kg konsantre deterjanlar yakında siteye eklenir, bidon bekliyoruz
    5, 10 , 25 kg deterjanlar konsantre...

mirafiori bunu beğendi.
  8. mirafiori

mirafiori DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad - Soyad:
    Arda GÜVEN
    Otomobil:
    Dacia
    Teşekkürler bilgi için Murat Bey, o halde konsatre Vinet'ide bekleyeyim toplu sipariş geçerim, bir sorum daha olacak Hydrorep-Polishat- İdrolak arasındaki farklar nedir? Forest- Froclean arasındaki farklar nelerdir ? :)

Son düzenleme: 20 Mayıs 2020
  9. kadir_

kadir_ DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad - Soyad:
    ETO
    Otomobil:
    Octavia A4
    Konuyu görünce birden anılarım canlandı :) Çok uzun zamandır aracımı kendim yıkamıyordum dün çeyizimi açınca ATAS ürünleri direk karşıma çıktı. Murat abinin ilk foruma girmiş olduğu zamanlarda aldığım ürünler hala taş gibiydi.

Yıkamadan sonra hydrolepi güzel bi aracın üzerine boca ettim diye bilirim :)

Sadece aerosol ürünlerin paslanmış ve havası kaçmıştı onun dışında diğer kimyasallarım taş gibiydi.

Biz amatör detaycılara ilk günden beri tam destek veriyor.
    Murat abinin bu sektöre verdiği emek için tekrardan teşekkür ediyorum.

atas, ugurcnplt, saidkerem41 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. ugurcnplt

ugurcnplt eskici DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad - Soyad:
    ugur can
    Otomobil:
    Skoda
    7 8 yıl önce aldığım konsantre 5 litre Vinet evde ve hala canavar. Efsane geri mi dönüyor?

Adını hatırlamadığım sarı bir hızlı cila vardı. Çok iyiydi.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2020
    atas bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş