Detail Marketi

Ankarada Polisaj

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda ozcannyasin tarafından 27 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. ozcannyasin

ozcannyasin DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    Hyundai
    Merhabalar hocam şimdi daha önce baya bi danışmıştom saolsun forumdan Ufuk abi ürünler verdi denedim falan lakin boyanın çiziklerini alamadım makinalar pahalı geliyor işin aslı araçta tavan ve bagajda güneş yanıkları var oralara nasıl olur bilemedim buradaki yıkama feracla kullanarak 200 liraya yaparım dedi o paraya makina almak mı mantıklı bilemedim ankarada ikamet ediyoru halihazırda üniversite öğrencisi olduğum için bütçemi fazla zorlamak istemiyorum uygun bir çözüm arıyorum önerileriniz tecrübeleriniz nedir

2. Hakankılıç

Hakankılıç DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    31
    Ad - Soyad:
    Hakan kılıç
    Otomobil:
    Mercedes
    Meraba, farecla marka bu forumda kullanan olduğunu düşünmüyorum, güneş yanıkları da pasta ile giderilecek birşey değil boya harici, ama yinede görmek lazım. O paraya makina alsan yine yetmiycek pastası cilası keçesi vs derken en az 150 - 200 liralık daha olursun en güzeli forumda Ankara da bu işi yapan profosyonellere danış yardımcı olurlar.

3. ozcannyasin

ozcannyasin DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    Hyundai
    Güneş yanıklarının geçmeyecegini biliyorum zaten vernik kalmadıgı için pastaya gerek var mı demek istedim güneş yanığı olan yerlerde

4. ali dayı

ali dayı ihtiyar detaycı Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,358
    Ad - Soyad:
    ali dayı
    Otomobil:
    Polo
    farecla iyi markadır..
    ama o eskidendi..
    şimdi tozutmayan ve işini çok iyi yapan kaliteli pastalar var..
    forumda konusu çok..
    200 tl verip yaptırcane makine almak çok güzel fikir..
    eğer araban ile ilgilenmek parlatmak veya ilerde alacak olduğun arabalar içün mutlaka polisaj makinen olsun

polisaj makinesiz detaycı direksiyonu olmayan arabaya benzer...
    artı 200 tl verip yaptırsan vernik yandı ise güneş yanıkları asla geçmeyecektir ve kelaynak guşları gibi sırıtcek gözüne daha çok batcektir..

en iyisi hiç masraf etme güneş yanığı olan yerlerede pasta neyn yaptırma,
    makine alıncaya kadar cilalı bi şampuan al onunla yıka,o biraz parlatır ve araban daha güzel görünür..

5. ozcannyasin

ozcannyasin DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad - Soyad:
    Yasin
    Otomobil:
    Hyundai
    Dayım zaten vernik kalmamış tavanda ve bagajda o yüzden onlar geçmeyecek pasta vurup rezil etmek istemiyorum tavanıda boyatmak istemiyorum o kalır öyle ama ön taraf ve yanlarda sıkıntı yok şimdi elimde ucuz bi cilalı şampuan Ufuk abinin verdiği menzerna 3in1 ve power lock var lakin çizikler ve hareler gitmeden uygulasam ziyan mı olur bilemedim

ali dayı bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş