Detail Marketi

Ankarada Pasta Cila

'Polisaj, Çizik Giderme, Aşındırıcılar, Far Temizle' forumunda tbtkoray tarafından 20 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. tbtkoray

tbtkoray DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad - Soyad:
    Koray S.
    Otomobil:
    Opel
    Merhaba Arkadaşlar,
    Uzun süredir aracıma pasta cila yapmak istiyorum fakat bir türlü cesaret edip bu işe girişemedim ve iyiden iyiye bunun benim yanlız yapabileceğim bir iş olmadığını kabullendim :( durum böyle olunca pasta cila işi için birinden destek almak istiyorum fakat aracımı sadece bu işi para için yapan ticarethanelere bırakmak istemiyorum bu konuda acı tecrübelerim oldu bu tarz yerlerden ağzım yandı bu işi gerçekten sevdiği için yapan yaptığı işten keyif alan bir arkadaşımdan/abimden/kardeşimden destek almak istiyorum uygulamayı yapmak için kapalı mekanda var niyetim yanlış anlaşılmasın ucuza çıkartmak derdinde değilim tabiki her emeğin bir karşılığı vardır niyetim bir yandan uygulama yapılırken bir yandan sohbet edip işin inceliklerini öğrenmek ve o anda işin uzmanının yanında deneyimleyebilmek bu yönde desteklerinizi bekliyorum özel mesaj olarak veya bu postun altından iletişime geçebiliriz umarım yanlış bir kelime kullanmamışımdır.
    Saygılarımla

2. K.İ.T.T

K.İ.T.T DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    126
    Ad - Soyad:
    Barış
    Otomobil:
    Ford
    bence zaman kaygınız yoksa yani kaç saat gün sürerse sürsün diyorsanız bence kimse yanında durmanıza birşey demez

3. bugrahongul

bugrahongul DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    94
    Ad - Soyad:
    bu?ra H
    Otomobil:
    Markanızı seçiniz
    Merhaba daha önce ankarada bir arkadaşımıza buradan böyle bir teklif gelmişti,hem sohbet hemde uygulama mahiyetinde yararlı olmuştu sizi o kişiye yönlendirebilirim
    @By CrAzY

Son düzenleme: 31 Ağustos 2018
  4. monotros

monotros DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    83
    Ad - Soyad:
    Adem
    Otomobil:
    Opel
    Merhaba, ben de daha önce böyle bir teklif getirmiştim. Sağolsun forumdan By CrAzY nickli arkadaş yardımcı oldu. Hem sohbet hem bilgi paylaşımı açısından güzel vakit geçirdik. Kendisini önerebilirim.

5. ok471

ok471 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    143
    Ad - Soyad:
    cenk emre
    Otomobil:
    Peugeot
    Detaycı adam diye aratırsanız genç bir arkadaşımız var Ankara da. Takip ettiğim kadarıyla güzel ve kaliteli işçiliği de var.

6. akhisar

akhisar DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,269
    Ad - Soyad:
    Recep
    Otomobil:
    Passat
    @By CrAzY öneririm pişman olmazsınız

7. brkpls

brkpls DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1,133
    Ad - Soyad:
    burak
    Otomobil:
    VW
    polisaj konudunda isin inceliklerini detaylarini ankarada musait oldugum zamanlarda elimden geldigince yardimci olurum arkadaslar

can26 ve stilwater bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş