Detail Marketi

80mm Aliexpress Polisaj Pedleri Yardım!

'Makineler - Aksesuarlar - Yardımcı Ürünler' forumunda MehmetAnıl09 tarafından 23 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. MehmetAnıl09

MehmetAnıl09 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Mehmet Anıl Erçoban
    Otomobil:
    Arabam yok
    Malum aliexpressden polisaj pedi sipariş verdim 80mm ama hangi polisaj makinesine uyumludur matkap için uyumlu olduğunu biliyorum ama ama matkap makinelerin devirleri çok yüksek boyayı alabilir. Polisaj gücünde matkap veya uygun fiyatlı polisaj makine önerilerinizi yazar mısınız?

2. BlaJKeagle

BlaJKeagle DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    124
    Ad - Soyad:
    Yusuf
    Otomobil:
    Astra
    Bende almıştım. Benim aldığım polisaj makinesine uyumlu değildi. Şarjlı matkap varsa far parlatmak için vs. kullanılabilir. Uyumly taban alıp polisaj makinesi ilede kullanılabilir ama ben çok memnun kalmadım pedler çok yumuşaktı.

3. MehmetAnıl09

MehmetAnıl09 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Mehmet Anıl Erçoban
    Otomobil:
    Arabam yok
    Uyumlu taban nerden bulabilirim standart polisaj makinelerine olur mu? Ben girmeyen ince detaylara polisaj için kullanıcam o yüzden. Bence hiç fena değil pedler ve çok çok uygun fiyatlı.

4. BlaJKeagle

BlaJKeagle DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    124
    Ad - Soyad:
    Yusuf
    Otomobil:
    Astra
    Ben linkteki ürünü almıştım. Benim makineye (catpower 6680) uydu ama hepsi aynımıdır emin değilim. M14 uyumludur şeklinde belirtilmiş. Daha tecrübeli arkadaşlar dah sağlıklı yardımcı olabilir.

Makine olarak klpj7171 orbital makineyi düşünün araştırın. Forumda alıp memnun olanlar vardı. Rotary istiyorum derseniz bütçeniz neye yetiyor bilemiyorum catpower vsden flexe makitaya kadar birsürü model var. Forumdada onlarca konu var. Yukardaki arama butonunu kullanın okuyun ne istediğinizden emin olun sonra karar verin derim.
    https://www.erdemboya.net/75-MM-POLISAJ-TABANI-CIRTLI,PR-1726.html

5. MehmetAnıl09

MehmetAnıl09 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Mehmet Anıl Erçoban
    Otomobil:
    Arabam yok
    Çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için Erdemboyadan 75 mmlik tabanı sipariş vericem atlas marka polisaj makinesi var bakalım olacak mı olmazsa yeni makine alma zamanı gelmişti zaten

BlaJKeagle bunu beğendi.
  6. Sedatyorgun

Sedatyorgun DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad - Soyad:
    Sedat Yorgun
    Otomobil:
    Fiat
    Merhaba,
    80mm polisaj pedi ile ilgili yardımcı olabilirim.0542 385 94 92 Ufs kece satis danismani Sedat Yorgun.

Bu Sayfayı Paylaş