Detail Marketi

2,5 Litrelik Ilposan Midi Basınçlı Pompa

'Kompresör ve Köpük Tankları' forumunda z4a6m5a2n8 tarafından 14 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. z4a6m5a2n8

z4a6m5a2n8 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    122
    Ad - Soyad:
    Muammer ÖZDEMİR
    Otomobil:
    Mercedes
    Arkadaşlar,öncelikle 5 litrelik ilposan maxi basınçlı araç yıkama pompasına 3 yılda yaklaşık 400 kişi sahip oldu ve hâlâ keyifle kullanılıyor.
    Sadece araç yıkama işinde de kullanılmıyor.3-4 farklı sanayi kolunda kullanılıyor ve bu durum beni ziyadesiyle mutlu ediyor.
    İlk zamanlar 2,5 litrelik İlposan Midi'yi de modifiye ediyordum;ancak fabrika pompanın iç aksamında ve kafa kısmında değişikliğe gitmesinden sebep uzun süredir modifiye edemiyordum.Bugün bayağı bir uğraştım,araştırdım ve son eklenen parçalarla 2,5 liderliği de modifiye ettim.Cidden verimli çalışıyor ancak araç yıkamadan ziyade daha küçük işler için (paspasalar,koltuk temizliği,jant ve motor temizliği,iç aksamın temizliği )daha uygun.Araç da yıkanabilir tabi ki ancak çok yorucu oluyor.
    Sonuç olarak 2,5 liderliği de hizaya getirdim ve size tekrardan sunuyorum.5 litrelikle arasında fiyat farkı yok gibi.Çünkü aynı nozulu kullanıyorum ve ekstra 3 parça daha alıp kullandım.Ve bunlar illaki maliyeti artırıyor.
    Sizden ricam ürünün fiyatıyla ilgili polemik yaratmayalım sadece emeğe saygı duyalım.
    Şimdiden herkese teşekkürler.

5 litrelik İlposan Maxi basınçlı pompamız kargo hariç ve 2 takım yedek conta seti dahil 115 TL (Kargosu PTT şube teslim 23 TL)

2,5 litrelik İlposan Midi ise kargo hariç 110 TL.(Ebatı nispeten küçük olduğu için kargo daha uygun çıkacaktır,henüz bilmiyorum)

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

builder, t.erdal, yangsagan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. z4a6m5a2n8

z4a6m5a2n8 DT Üyesi

Alınan Beğeniler:
    122
    Ad - Soyad:
    Muammer ÖZDEMİR
    Otomobil:
    Mercedes
    Arkadaşlar 2,5 litrelikle ilgili eksik parçaların tedariğini sağladım.Yakın zamanda kendi aracımda ufak bir video çekeceğim.Sonucu hep beraber göreceğiz.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş